Vhodný dárek pro ženy i muže

Vhodným dárkem pro muže i ženy  může být zážitek

Určitě jste již o zážitkových dárcích slyšely. Před pár lety to byl fenomén a ukázal nám nový směr ve věnování dárků.

esennce-pivní lázně

 

Vhodný dárkem pro muže i ženy obr. 1

Netradiční dárky – zážitky

Zážitky se staly hitem nejen pro období Vánoc. A jak je to s nimi dnes? Svět zážitků se nepatrně proměnil, ale popularitu si stále drží. Kdo jednou poznal kouzlo darování skutečného zážitku, jakým je let balónem, návštěva pivních lázní nebo víkend na zámku, už nechce více darovat obyčejné dárky.

Tip redakce:  Televize: Toulavá kamera

Zážitková agentura poskytuje služby, které kompletně řeší dárkovou situaci. Vybraný zážitkový poukaz doručí v elegantním dárkovém balení, jehož součástí je i dopis s osobním věnováním. Nespornou výhodou zážitkové agentury je fakt, že zakoupený zážitek si obdarovaný může vyměnit za jakýkoliv jiný z kompletní nabídky. Předejdete tak situacím, kdy se obdarovanému vybraný zážitek nebude líbit, nebo dostane více stejných zážitkových dárků.

Dárky, které rozesmějí vás i obdarované

Jaké si Češi za poslední roky oblíbili zážitky? Na předních příčkách prodejnosti se drží zážitky, které se řadí do kategorie vtipných a netradičních. V této kategorii vede zážitek Pasení ovcí v Beskydech, při kterém je účastník vybaven pasteveckou hučkou, svačinou a celý den má v péči stádo oveček. Takový zážitek si užije přepracovaný podnikatel stejně jako rodina s dětmi. V nabídce je také netradiční masáž zad – tzv. drbání. Název působí až směšně, ale skrývá se za ním nadmíru příjemná relaxační masáž.

Tip redakce:  Dárkové krabice na víno nejen na oslavu

Pivní národ relaxuje v pivních lázních

Stále populární jsou zážitky v pivních lázních. Návštěvníky čekají originální koupele v horké směsi vody, bylin a pivních ingrediencí, neomezená konzumace místního piva, a podle zvoleného balíčku také další lázeňské procedury nebo ubytování. Navštívit můžete unikátní pivní lázně  na osmi místech České republiky.

Zážitek, který může zachránit život

Dárek, který potěší a zároveň je užitečný, se hledá docela obtížně. Obě tyto vlastnosti má další oblíbený zážitek – škola smyku.  Den strávený na moderním cvičišti s profesionálním lektorem bezpečné jízdy je zábavný, akční, plný adrenalinu a přitom si z něj účastník odnese poznatky a dovednosti, které mohou dokonce zachránit nejeden život.

Výběr zážitků a agentur, které je nabízí, je velký. Vyplatí se nakupovat pouze v ověřených firmách. Poznáte je podle kladných recenzí zákazníků a certifikací, které jsou obchodům udělovány. Nebojte se na všechno zeptat, i přes zákaznický servis se dá dobře odhadnout serióznost obchodu. Na zákaznické lince vám v dobré agentuře vše ochotně vysvětlí, poradí s výběrem dárku a provedou vás celou objednávkou. Pak už nezbývá než se radovat z originálního zážitku a skvělého dárku.

Tip redakce:  Kupte si novou dámskou bundu

Mohlo by vás zajímat:

Agentrua SBIZUJEME.CZVěštění onlineNešťastná žena

Seznamovací agentura Chcete znát svou budoucnost?    Proč nemůžeme najít

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz