Kupte si novou dámskou bundu

Bunda na všechny roční období

Bunda je užitečná po celý rok – nosit se dá na jaře, v létě, zimě i na podzim – takže pokud vám tento kousek v šatníku ještě chybí, nebo potřebujete nový, měla byste to určitě rychle napravit. Pro začátek, než vyrazíte do obchodu, byste si měla rozmyslet, jakou bundu vlastně chcete. Respektive, co chcete, aby o vás taková bunda vypovídala. Toužíte být elegantní, nebo preferujete ležérní či sportovní styl? Ke každému se hodí něco jiného a to včetně bot – k jednomu kecky, ke druhému boty na podpatku. Nejlepší je tedy pořídit si od každého jednu a usnadnit si tak rozmýšlení. Víte, ale čím se tyto dva protichůdné styly vyznačují? Podívejte se na toto základní dělení bund na ležérní, zimní dámské bundy až sportovní styl a elegantní modely a inspirujte se.

winter-690395_640

Pohodlí především

Pokud chcete dámskou bundu, kterou si budete moci vzít i k teniskám či se chcete obléci ležérně, jak je v dnešní době moderní, a potřebujete něco navrch, vyzkoušejte sportovně laděné bundy. Ty jsou klasicky na zip a v žádném případě nemají pásek. Doplněny jsou stahováním na šňůrky a to většinou v oblasti lemů, popřípadě i v pase. Materiálem jsou vzdušné, ale zároveň zahřejí. Nejsou nijak těžké, naopak jejich provedení je pohodlné. V drtivé většině mají také kapuci se stahováním a větší počet kapes, které lze použít například při lyžování na drobnosti nebo permanentku. Pro ležérní styl je klasické zabarvení bundy do zelené maskáčové, ale limity tu nejsou stanoveny.

Hlavní je elegance

Pokud chcete působit slušně a k bundě nosit boty na podpatku či kozačky, zkuste pátrat mezi bundami se zapínáním na knoflíky, popřípadě zakrytým zipem. Elegantní bundy mají často zdobené límce například kožešinou a podobně tak i kapuci. Bundy, které jsou určeny k podpatkům, mají nejčastěji v pase pásek, abyste je mohla stáhnout a zároveň jim tímto zajímavým detailem dala šmrnc.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz