Dárkové krabice na víno nejen na oslavu

S dárkovými krabicemi na víno nebo také dárkovými taškami přijde většina lidí do kontaktu v okamžiku nějaké oslavy. Lahev vína je v mnoha ohledech dárek, kterým nikdy neurazíte. Jediné na čem ještě záleží je vhodný obal, který bude reprezentovat.

Můžete samozřejmě láhev vína zabalit do kusu papíru nebo ji donést jenom tak, ale jak sami cítíte, není to ono. Vždyť kvalitní víno si zaslouží i svůj obal.  Z dárkového obalu se následně stává určitým způsobem putovní předmět.

Pokud je hezký, proč jej vyhazovat a nepoužít jej pro další slavnostní příležitost? Tak se může stát, že se vám vaše darovaná krabice nebo taška na víno vrátí po čase zpětJ

Jak vlastně dárkové krabice vznikají?

V dnešní době je o poměrně sofistikovaný proces, při kterém se kvalitní vlnitá lepenka zušlechťuje kašírováním, digitálním potiskem nebo strukturou otevřené vlny. Právě celý tento proces dodá výsledné dárkové krabici její pevnost a zároveň luxusní vzhled.

Kde všude je použijete?

Pokud se budeme bavit pouze o krabicích či taškách na víno, může se jednat kromě rodinných oslav např. o:

Firemní reprezentace

Hledáte vhodný dárek k vánocům či výročí pro vaše obchodní partnery? Kromě kvalitní lahve vína, využijte možnost vlastního dárkového obalu, který můžete obsahovat vaše logo či jiné propagační prvky.

Obchodní partner nejen, že na první pohled pozná, od koho daný dárek dostal, ale jistě to na něj bude působit vysoce seriózním dojmem, který se odrazí i ve vašem dalším obchodním vztahu.

Vinotéky a vinárny

Přemýšlíte o způsobu, jak dále propagovat vaši vinotéku a svou značku? Používejte při prodeji svých výrobků luxusní dárkové krabice na víno, které to řeknou za vás. Kromě klasického výběru z hotových vzorů si můžete nechat vyrobit obaly na víno přímo s vaším logem či sloganem.

Pokud již máte na víně vlastní etiketu a k tomu případně i špunt, proč to nedokončit vlastní luxusní krabicí na víno?

Kde si můžu vybrat tu pravou?

  • Víte o místě, kde je možné vybírat až ze 100 různých variant krabic na víno?
  • Kde mají i doplňkový sortiment ve formě krabic na dárkové koše nebo dárkových tašek?
  • Kde mají největší skladové zásoby v ČR?
  • Kde se výrobou vysoce kvalitních krabic zabývají již řadu let?
  • Kde mají nejlepší ceny?

To vše i s možností vlastní krabice najdete na stránce: www.darkove-obaly.cz

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz