Špičkové regály vybaví halu i sklad

Bez regálů by ve výrobních halách, dílnách, skladech a v mnoha dalších prostorech nastal skutečný chaos. Regály mají využití nejen ve výrobních sférách, ale také v domácím prostředí – například ve sklepě či garáži. Vhodné typy regálových systémů ušetří spoustu místa a zefektivní skladování. V následujících řádcích se podíváme na kvalitní regály a jejich výběr.

Policový regál Beg Ideal - beg-regaly.cz

Regály

Pokud potřebujete regály do skladu či haly, doporučujeme k nákupu přistupovat obezřetně. Nejdůležitějšími vlastnostmi regálového systému je kvalita zpracování, odpovídající nosnost a celková pevnost konstrukce. Podceňovat tyto parametry se nevyplácí, neboť by mohlo v náročném provozu dojít ke zničení regálů. Tím riskujete znehodnocení produktů uložených v regálech, ba dokonce i poranění pracovníků.

Paletové a policové regály

Nejběžnějším řešením pro velké i menší skladové haly jsou paletové regály. Nachází uplatnění u všech druhů skladů a logistických center. Pyšní se svým variabilním použitím, ať už na EUR palety, tak i na palety atypických a nestandardních rozměrů. Kategorie paletových regálů se dělí ještě na dílčí podkategorie – obyčejné paletové regály, spádové regály, drive-in a bubnové regály.

Nejoblíbenější sekcí jsou policové regály, které slouží k ukládání nepaletového zboží. Charakteristickými vlastnostmi policových regálů je jejich jednoduchost a variabilita. Tyto regálové systémy jsou vhodné k ukládání různých druhů zboží a materiálů přímo na police. Policové regály šetří místo a nastoluje v prostorech přehlednost. Jsou ideálním řešením pro sklady, dílny, knihovny, archivy i kanceláře.

BEG Bohemia – specialista na regály

BEG Bohemia spol. s.r.o. je ryze česká společnost, která sídlí v Brně. Pobočku má také v Praze a po celé České a Slovenské republice si firma vybudovala síť obchodníků. Tato obchodně-výrobní společnost byla založena v roce 1996 a již od svého vzniku se specializuje na komplexní řešení projektů a dodávek všech typů skladových interiérů.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz