Svobodný blog, blogování bez cenzury

“České slovesnosti

osud pouta kuje:

censura ji tiskne,tiskař censuruje.”

svobodnyblog

Na úvod jsme si dovolili půjčit epigram proslulého českého novináře a spisovatele Karla Havlíčka Borovského. Na aktuálnosti citovanému textu jistě nijak neubírá ani to, že pochází ze sbírky Epigramy, která vznikla již v roce 1845. Je vaším tajným snem dostat se do čítanek? Cesta je to, musíme uznat, poměrně trnitá. Slavný literát se za své kritické působení na veřejné scéně dočkal internace v tyrolském Brixenu. A této význačné postavě byl za její odvahu a otevřenost život různými prostředky ztrpčován v podstatě až do konce jejích dní. Silné osobnosti to v žádném období dějin neměly snadné. Tím vás ale rozhodně nechceme zastrašovat. Za svobodu nejen slova se vyplatí bojovat všemi prostředky. Vy se navíc za své smýšlení žádných postihů obávat nemusíte. Alespoň pokud vyslyšíte několik málo následujících řádků.

K tomu, abyste své názory mohli v současné době otevřeně projevit, nepotřebujete mnoho. Postačí si založit vlastní blog. A žádné znalosti v oblasti IT také mít nemusíte. Takže co to bude obnášet? Pouze jednoduchou registraci na našem portálu www.svobodnyblog.cz U nás si navíc můžete založit blog zdarma. Ať už se chcete věnovat politice, cestování nebo úplně jiné oblasti. Nemusíte být kreativní jen v oboru psaní. Vyjadřujete se raději obrazem a na svět hledíte nejčastěji skrze objektiv fotoaparátu? My vás omezovat rozhodně nebudeme. A protože sami držíme krok s dobou, jsme také na Facebooku, kde vás poctivě informujeme o novinkách. Navíc si zde můžete vyměnit cenné názory s ostatními kolegy bloggery.

Nebojíte se ostré kritiky fenomémů, které rozdělují společnost na nesmiřitelné tábory? Chcete se stát Karlem Havlíčkem Borovským 21. století? Pojďte bez cenzury blogovat s námi. Jestli se ocitnete po boku takových jmen jako Božena Němcová a budou se o vás jednou učit děti vašich dětí v hodinách českého jazyka, to vám bohužel úplně neslíbíme. Jste-li odvážní a vaše klávesnice dobře nabroušená, pozornost si však jistě zasloužíte.

Neměli byste příliš váhat. Jiná slavná osobnost literárního světa, konkrétně spisovatel Thomas Stearns Elliot, totiž prohlásila: Pouze ti, kteří se odváží jít příliš daleko, mohou přijít na to, jak daleko se dá jít. Žít v komfortní zóně je pohodlné. Vykročit alespoň občas mimo ni je však nadmíru zábavné a užitečné. Dostáváte k tomu ideální příležitost. Pojďte se zapojit do dění na www.svobodnyblog.cz. Občas je zde rušno a létají virtuální jiskry. Silné osobnosti však nespálí. My věříme, že tyto jiskry naopak zapálí alespoň malý plamínek. Oheň je v naší kultuře symbolicky zakotven už stovky let. Znamená energii, vůli, odvahu. Chcete se právě vy stát oním příslovečným nositelem pochodně? Vítejte.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz