Půjčka bez doložení příjmu, pro koho je vhodná?

Potřebujete půjčit peníze? Banky vám ale nechtějí půjčit, protože nemůžete doložit svůj příjem? Všechny bankovní ústavy mají v podmínkách ke sjednání půjčky mimojiné i doložení příjmu. Ne každý ale může svůj příjem doložit. Ať už z důvodu nepravidelných příjmů, nebo z důvodu ztráty zaměstnání.

Častým důvodem k zamítnutí půjčky je zápis v registru dlužníků. Do tohoto registru nahlíží většina společností poskytující půjčky, ať už se jedná o bankovní či nabankovní institut. Ale rozdíl je zásadní. V bankovní společnosti znamená negativní záznam vždy zamítnutí požadované půjčky.

Půjčka bez doložení příjmu u nebankovní společnosti je jednoduchým řešením takové situace a zažádat o ni můžete i v případě, že máte záznam v registru dlužníků, nebankovní společnosti nemají tak přísná kritéria, jako bankovní ústavy.

vyhodna-nebankovni-pujcka-s-nizkym-urokem

Banky vám tedy nechtějí půjčit, ať už z důvodu, že nemůžete nebo nechcete doložit své příjmy, nebo z důvodu negativního záznamu v registru dlužníků, co teď? Můžete se obrátit na nebankovní společnost a zkusit si zažádat o půjčku tady.

Nejčastější otázky

Mám záznam v registru dlužníků a nemohu doložit příjmy, mám šanci získat půjčku?
Ano, půjčka bez doložení příjmu je i pro ty, kteří mají záznam v registru dlužníků a nemohou nebo nechtějí doložit své příjmy. Půjčka bez doložení příjmu je vhodná i pro ty, kteří na peníze spěchají.
Co budu potřebovat k vyřízení půjčky?
K vyřízení půjčky budete potřebovat občanský průkaz a ještě jeden průkaz totožnosti, např. řidičský průkaz nebo cestovní pas. Musíte být plnoletí a být občanem České republiky.
Kolik si můžu půjčit?
Výše půjčky může být v rozmezí od 4.000Kč až po 170.000Kč
Jak si mohu o půjčku zažádat?
Půjčka bez doložení příjmu se může vyřídit online, z pohodlí vašeho domova.
Kdy můžu mít peníze k dispozici?
Půjčka bez doložení příjmu je velice snadná a rychlá, peníze můžete mít na účtě jiže do 24 hodin.

  •  
  •  
  •  
  •  

Kometáře uzavřeny

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz