Komfortní ubytování protkané nejen welnessem

Město Brno stojí za pozornost, ať už sem jedete za zábavou, pamětihodnostmi, právě konanou výstavou či romantickou siestou. Pokud máte rádi komfort, nemělo by vaší pozornosti uniknout ubytování Brno – Penzion Brno Jundrov, který se nachází v klidné lokalitě u jundrovských lesů, přitom blízko centra města. Tento penzion Brno vám poskytne klidné místo pro ubytování Brno a relaxaci po prochozených památkách, které vás přivedli do moravské metropole.

ubytování brno

Komfort a wellness

Hledáte cenově přijatelné ubytování Brno, kam byste vzali svou drahou polovičku? Vyhledejte Penzion Brno Jundrov, kde dostanete pořádnou dávku romantiky! Penzion Brno Jundrov = pohodlné a útulné pokoje různých velikostí, jen si vybrat. Pro největší romantiky nabízí penzion Brno wellness pokoje s masážní vanou či vlastní saunou na pokoji.

wellness brno

To jen tak v Brně nenajdete. Pokoje disponují vlastní koupelnou, TV a WiFi připojením. Pro noční pozorování hvězd jsou doporučovány pokoje s výhledem do zahrady. V penzionu najdete i klasické pokoje s jedním či dvěma lůžky a garsoniéru s přímým vstupem na terasu a do zahrady. Maximální spokojenost si můžete dopřát i v luxusnějších pokojích, harmony a lotus disponující masážní vanou. Pro náročnější a romantické maniaky je tu tropic apartmán s masážní vanou s hvězdným nebem i privátní saunou a obývacím pokojem s příjemným posezením. I to je vám málo? Překvapení na ty nejnáročnější bafne ve VIP apartmánu v podobě vířivé vany s chromoterapií a terasou s posezením a výhledem do zahrady a na jundrovské lesy. Ubytování Brno prostě pro každého.

Ubytování u jundrovských lesů

Brno, druhé největší město České republiky. Krásné památky, relax, wellness, výstavy i zábava. Klid a odpočinek. Komfortní ubytování Brno. Penzion Brno u lesa. To vše vám nabídne nově zrekonstruovaný penzion Brno s komfortními a útulně vybavenými pokoji v klidné lokalitě jundrovských lesů s krásným okolím, ochráněni od hluku velkoměsta, přitom na jeho dosahu. Ubytování Brno v krásné přírodě, přitom v blízkosti BVV. Luxusní ubytování Brno, přitom cenově dostupné všem. Odpočinek, wellness víkend, romantický pobyt, prostě jakýkoliv pobyt v ubytování Brno, na který budete dlouho vzpomínat.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz