Ideální cíl pro letní dovolenou 2014? Přece Itálie!

Dovolená Itálie 2014

Čechy jsou nejkrásnější země na světě, ale něco nám přece chybí – moře. Také sluníčka si rádi užijeme ve větší míře, a tak všedním dnům a starostem ujíždíme na dovolenou k moři do teplých krajin. A kam přesně? K Jadranu, do Itálie. Horkokrevná perla jihu patří mezi nejpopulárnější turistické cíle plným právem a dovolená 2014 v Itálii je rozhodně skvělá volba.

Levná dovolená 2014 Dovolená Itálie 2014

Dovolená Itálie 2014 obr 1.

Itálie si zaslouží pozornost nejen kvůli koupání a slunění. Ocení ji milovníci gastronomie, módy nebo pamětihodností. V Itálii najdete historické památky, kterým se nic na světě nevyrovná. Bohatá historie po sobě zanechala mnoho fascinujících kulturních památek, na seznamu UNESCO jich je zapsaných tolik, že žádná jiná země se nemůže pochlubit takovým množstvím. Báječná italská kuchyně si získává návštěvníky nejlepší pizzou na světě a typickou silnou kávou. Blízké či přátele potěšíte klasickým suvenýrem – lahvý olivového oleje nebo jemně perlivého vína, k tomu sýr parmiggiano… každý region se chlubí svou vlastní specialitou, v Itálii ulovíte zajímavé chuťové zážitky.

Tip redakce:  Co s sebou na cyklistický výlet

Dovolená Itálie 2014

Navíc vaše dovolená 2014 nemusí stát jmění. Specialista na Itálii, CK Adrialand, nabízí zájezdy za nejnižší ceny na trhu, first i last minute za zvýhodněných podmínek, vybere si opravdu každý.

Cestovní kancelář Adrialand.cz má navíc k dispozici široký výběr oblastí a typů ubytování v Itálii. Podle svých přání a možností si vyberete, co Vám bude nejvíce vyhovovat. Představujete si svou ideální dovolenou v pohodlném hotelu či penzionu s doplňkovými službami? Nebo Vás láká soukromí a možnost vlastní kuchyně v apartmánu? Luxusní ubytování ve vile? Příroda a přívětivá atmosféra kempu na břehu moře? Můžete si postavit stan ve stínu borovic a koukat na klidné podvečerní moře… přesně podle svého gusta.

Tip redakce:  Jak připravit kůži na letní dovolenou?

Dovolená Itálie Levná dovolená v Itálii

Dovolená Itálie 2014 obr 2.

Pokud se rozhodnete pro vlastní dopravu. Cestou autem se určitě zastavte u alpského jezera Lago di Garda, už jen pohled na něj stojí za to. Děti vemte za odměnu do největšího zábavního parku Gardaland, kde se vyřádí každý, kdo je duchem ještě aspoň trochu mladý. Navštivte romantickou Veronu, město Romea a Julie, Florencii a její slavné galerie renesančních mistrů, šikmou věž v Pise a samozřejmě legendární Benátky.

Itálie je také centrum zábavy a nočního života, vyřádíte se v barech, restauracích, na diskotékách, zejména v okolí Rimini a Riccione to žije! Každoročně na začátku července se zde koná letní festival „La notte rosa“. Koncerty, karnevaly, ohňostroje, zábavné programy, všude volný vstup a všude růžová! Všechno se zahalí do růžové barvy a všichni se baví.

Tip redakce:  Pohádkové ubytování v penzionu U Černého kohoutka na Šumavě!

Do Itálie můžete jezdit každý rok a stejně v ní pokaždé objevíte něco nového, krásného, fascinujícího. Široká nabídka zájezdů Itálie CK Adrialand.cz určitě skrývá i Vaši nezapomenutelnou dovolenou, stačí se podívat a vybrat si. Neváhejte, život má být naplněný zážitky, tak do toho!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz