Kotvičník zemní v sobě obsahuje vitamin C, třísloviny, saponiny a další příznivé látky

Hledáte bylinku, která dokáže podpořit libido, vyčistit organismus, krevní řečiště, upravit tlak, zlepšit náladu a ještě povzbudit? Pak jste zřejmě neslyšeli o zázraku jménem kotvičník zemní. Přírodní viagra, jak je bylině rovněž přezdíváno, je prokazatelné afrodiziakum, jež užívali již Řekové, kteří je přidávali například do povzbuzujících nápojů. Sportovci zas znají jeho schopnost povzbudit. Ženy při menopauze mají s touto bylinou o starost méně, tlak je upraven, návaly mizí a nálada se zlepšuje. Snižuje se zároveň ukládání tělesného tuku. Jak vidno kotvičník zemní – účinky jsou patrné!

Sláva! Kotvičník zemní už je dostupný i v Česku

I když kotvičník zemní původně pochází z Číny a Japonska, jeho sláva se rozšířila do celého světa. A s tím i jeho semínka. Naštěstí je rostlinou nenáročnou, která má ráda hodně sluníčka a písčitou půdu. Dorůstá maximálně do šedesáti centimetrů, ale od 20 cm už se dá zastřihávat. Suší se květy i nať. Kdo se obává složitého pěstování s nejistým výsledkem a navíc by chtěl povzbuzující čaje kotvičníku zemního poznat hned, má možnost si sušenou nať objednat. Pak už stačí doporučené množství denně popíjet v podobě čaje po dobu týdnů až měsíců a jeho léčivé účinky budou znatelné. Kvalitní kotvičník lze poznat podle velmi výrazné hořké chuti výluhu. Při objednávání se vyvarujte nákupu levných jemně nadrcených směsí, u kterých není poznat, co doopravdy obsahují.Kotvičník zemní je totiž léčivkou, která obsahuje zdraví prospěšné látky jako třísloviny, flavonoidy, vitamin C, glykosidy, tanin, sacharidy, steroidy a další. Ty mimo jiné zlepšují trávení, sekreci žaludečních šťáv, detoxikují organismus. Blahodárně působí na psychiku, pomáhají při léčbě zánětů močového měchýře i napomáhá rozpouštění žlučových kamenů. Pomáhá při nespavosti, depresích a úzkostech. Jak je vidno, jeho využití je velmi širokospektré, kotvičník není účinný pouze jako afrodiziakum či pro svalový růst sportovců.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz