Zrcadlové skříňky s osvětlením vše ukryjí

Konec nepořádným koupelnám, kdy se na umyvadle povalují hygienické potřeby. Instalací zrcadlové skříňky se váš koupelnový prostor opticky zvětší a kosmetické produkty budou mít své stálé místo.

Konec nevzhledným pomůckám

Jistě jste to již zažili – jste u známých a po návštěvě toalety jdete do koupelny, která působí nepříjemným a stísněným dojmem. Potřeby osobní hygieny jsou všude kolem, bojíte se, ať při umývání rukou neporazíte hrnek s kartáčky na zuby. Je to opravdu nutné? Pokud se s tímto problémem potkáváte i u vás doma, je čas na změnu! Zrcadlové skříňky s osvětlením ukryjí vše potřebné a prostor najednou prokoukne, stane se opticky větším a působí stále uklizeně.

V záři reflektorů

Při ranním vstávání potřebujeme kolem sebe pozitivní prvky – kombinace LED a halogenového světla je pro oči příjemná a umožní vám dokonalé osvětlení pro vaši ranní hygienu a styling. Samozřejmostí by vždy mělo být, aby zrcadlová skříňka s osvětlením byla vyrobena ze špičkových materiálů odolávajících koupelnové vlhkosti – ideální volbou je eloxovaný hliníkový rám, ten vám vydrží dlouhá léta. Při večerní hygieně se můžete ve své koupelně cítit jako filmová hvězda – pokud jste se dosud styděli, je čas zahodit ručník a svou koupelnou se protancovat!

Je to fajn, fajnový

Právě k vám přijel váš nejoblíbenější DJ na světě – vy! Některé zrcadlové skříňky totiž ukrývají zabudované Bluetooth reproduktory a váš nástup na rutinní čištění zubů tak můžete proměnit na přílet Mavericka na letadlovou loď nebo soukromý koncert smyčcového orchestru. Fantazii se meze nekladou – důležitá je vaše spokojenost a dobrý pocit. O zázemí se vám postará kvalitní koupelnový estetický prvek a pomocník.

Těšíte se na svůj nový koupelnový prvek? Nastal čas pro elegantní a vždy uklizenou koupelnu.

4 komentáře od “Zrcadlové skříňky s osvětlením vše ukryjí”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz