Svatba na statku je jedinečná!

Svatba na statku

Svatba na statku to je romantika. Někteří si stojí za tím, že svatba musí být v kostele nebo v síni obecního úřadu. Ostatní ví, že existují mnohem lepší a jedinečná místa, kde mohou partneři slíbit lásku jeden druhému na celý život. Jedním z takových míst je statek Benice, ideální místo plné romantické atmosféry.

Svatba na statku

Svatba na statku

Barokní statek Benice

Nedaleko od Prahy leží mezi lesy a loukami statek. Jde o areál, ve kterém tři hlavní křídla tvoří trojúhelník. Nejen proto je však statek tak výjimečný. Historie tohoto místa se datuje už od počátku 14. století a je spjato s významnou osobností, Františkem Fendinantem d’Este. Málokoho překvapí, že jde o kulturní památku.

Kde proběhne obřad?

I zde vás svatba na statku překvapí. Obřad může proběhnout na statku v podstatě kdekoliv, nejčastěji je však využíváno nádvoří nebo přilehlé okolní louky. Obřad může být církevní i civilní.

Romantická svatba na statku

Romantická svatba na statku

Hostina a zábava to je svatba na statku

Podle toho, jak bude vaše svatba velká, lze svatební hostinu uspořádat na nádvoří nebo ve starobylém špejcharu, který umožňuje sešlost 30 osob. Špejchar je dvoupatrový prostor, kde může proběhnout jak hostina, tak i zábava, do které patří například foto koutek nebo dětský koutek.

Pokud vás zajímá, jaké jsou možnosti hostiny, tak na statku je preferováno tradiční menu. Hostinu s vámi však vyřeší sám šéfkuchař, který vám bude naslouchat a pokusí se splnit každé vaše tradiční i netradiční přání.

Svatba na statku a bytování

Po celém dni na nohou si nejen novomanželé, ale i svatebčané budou přát jediné – lehnout si do postele a odpočívat. Proto bude připraveno manželské apartmá, za které nic neplatíte! Pro hosty je zde k dispozici 11 pokojů a chatkový tábor. Není ovšem problém zajistit ubytování v blízkém okolí v případě, že by kapacita pokojů nestačila.

Přijeďte se podívat!

Není nic jednoduššího, než si vše přijet vyzkoušet na vlastní kůži. Ochotný personál vás rád provede prostory, kde by se vaše svatba na statku mohla konat. Jsou zde k dispozici koně, na kterých můžete vyrazit do okolí a podívat se, kudy vás poveze kočár tažený starokladrubskými koňmi.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz    

Tiskové-zprávy.eu      

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz