Dámské tenisky a baleríny, aneb mějte nohy jako v bavlnce

S měnícím se ročním období nepřichází pouze změna počasí, ale také naší obuvy. V zimě jsme měli pěkně ,,nožky v teple“, ale na jaro by to chtělo něco vzdušnějšího tak, aby naše nohy mohly lépe ,,dýchat“.

Trendové tenisky na volný čas, i pro nevšední sportovní vzhled

Není pravdou, že dámské tenisky by se měly nosit pouze k aktivitám za účelem volného času a domácího vzhledu. Samozřejmě tenisky k tomu vždy sloužily a jsou výbornou pohodlnou variantou, pro ,,domácí“ pohodlí, například na chvíle na zahradě, či pro turistiku. Avšak poslední trendy se opět vracejí k volnějšímu stylu a tak roztrhané jeansy a tenisky, doplněné elegantní halenkou a šik sáčkem, rozhodně bodují. Pro nás, jako pro ženy, je to potěšující trend, kdy stále můžeme vypadat elegantně, ale přitom uvolněně a vyměnit tak nepohodlné a bolestivé boty na podpatku, za pohodlné tenisky. Tenisky přinášejí absolutní komfort pro vaše nohy a vydržíte v nich klidně celý den a to bez puchýřů. Díky látkovému, či jinému vzdušnému materiálu tenisek tak vaše nohy mohou v botě dýchat a tenisky tak zabraňují nepříjemnému zápachu z klasických, například kožených, uzavřených bot. Pokud opravdu chcete skloubit eleganci a pohodlí pro vaše nohy, zároveň s aktuálními trendy, podívejte se na stránku uvednou v odkaze, kde na vás čeká velký výběr trendových tenisek.

Baleríny, jako elegantní náhrada bot na podpatku

Tenisky jsou určitě super módní variantou, pro hezký a moderní vzhled. Možná vám ale vaše zaměstnání nedovoluje je nosit, či chcete zvolit trochu více elegantní variantu jarní a letní obuvy, k vašemu outfitu. Potom je tedy trend balerín přesně pro vás. Baleríny patří do moderní dámské obuvy, která je i společensky přijatelnou variantou a náhradou, za nošení bot na podpatcích. Baleríny jsou elegantní a zároveň velice pohodlnou obuví pro ženy. Baleríny pak můžete nosit na aktivity ve volném čase, do zaměstnání, ale i na společenské události. Existuje celá řada balerín, od jednoduchých a nenápadných, po různě zdobené. Aby vás ale baleríny neodíraly, netvořily se vám puchýře, či nebyly hned prošlápnuté, je potřeba volit baleríny z kvalitního materiálu.

Obuv a kabelky přes rameno

K obuvi neodmyslitelně patří také dámské kabelky přes rameno. Nechcete-li vypadat zrovna jako turistka, či školačka, je vhodné zvolit ke svému outfitu ( a to i k teniskám) správnou dámskou kabelku přes rameno, na místo batůžku. V jednoduchoti je krása a tak je často kabelka přes rameno považována jako módní doplněk, hodící se právě třeba k vaší obuvy. Jelikož každá žena nosí ve své kabelce spoustu životně důležitých věcí, často je potřeba opravdu velká nosnost a výdrž materiálu, ze kterého je vyrobena vaše kabelka přes rameno. Výběr moderních, kvalitních a krásných dámských kabelek přes rameno.
Nechte se hýčkat a vyberte si vše pod jednou střechou. Pohodlné volnočasové tenisky, elegantní baleríny a kvalitní dámské kabelky. Vše na www.obuvexpres.cz

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZpravyDnes.cz

Novinky-Zpravy.cz 

Tip redakce:  Jaro se blíží, pořiďte svým dětem dětské hřiště na zahradu

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz