Firemní akce potřebují tu správnou atmosféru a prima prostředí

Pro pořádání firemní akce je nejdůležitější zajištění odpovídajících prostor, v nichž se budou účastníci cítit dobře, vejdou se bez zbytečného tísnění a ještě si odnesou spoustu skvělých zážitků, včetně těch gurmánských. Pivovarský dvůr v Chýni je připraven pohostit desítky hostů v reprezentativních vnitřních prostorách i v uvolněné atmosféře na zahrádce restaurace.

Teambuildingové a firemní akce na specifickém místě

Rezervace salonku v Pivovarském dvoře v Chýni je možná v jakémkoliv ročním období, nezáleží, zda venku leje nebo je velký pařák, klimatizované místnosti pojmou čtyřicet až 80 osob. Na zahrádku a terasu se vejde až padesát lidí, a pokud se spokojíte s rautem či oslavou vestoje, můžete pozvat dokonce sto osob.

Pracovní obědy, semináře, rodinné oslavy, svatby i firemní akce soustřeďte do Chýně, jejíž poloha blízko Prahy je vítaným zpestřením pracovního týdne. Pivovarský dvůr nenabízí pouze obyčejné posezení, z firemní akce v originálním prostředí si každý host odnese samé skvělé zážitky. Místní pivovar se chlubí vlastními pivy, jako je český světlý ležák nebo pšeničné pivo, výtečnými víny z Moravy a specialitami české i zahraniční kuchyně.

K dobré zábavě patří i živá hudba, o niž se postará country kapela. Pokud si na rodinnou oslavu vezmete děti, nebojte se, že se budou nudit a zlobit poklidně klábosící strávníky. Herní koutek, skákací hrad, bublinková diskotéka nebo pohádková babička neposedné rošťáky dokážou zabavit tak, že se jim nebude chtít odjíždět. Á propos, nebojte se, že se z Pivovarského dvora Chýně nedostanete po svých. Příznivé ceny za odvoz zpět domů – do Prahy a celé České republiky učiní z vaší rodinné oslavy, narozeninové party i firemní akce nezapomenutelný zážitek bez následků.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz