Blíží se narozeniny někoho blízkého? Víme, co darovat, i když na Vánoce obdržel vše, co chtěl

Obdarovávat někoho po vánočních svátcích, to je poměrně oříšek. Lidé během vánočních svátků dostali prakticky všechno, co si delší dobu přáli, a tak to, že má někdo narozeniny v prvních týdnech po Vánocích, to je krapet nepříjemné. Lidé dostali kosmetiku, telefony, počítače, oblečení, otázkou tedy zůstává, co člověku darovat k narozeninám? Naštěstí pro vás několik tipů schováváme jako esa v rukávu. 

Samozřejmě se v případě narozenin nabízí otázka, že se člověku darují peníze. Jenže pokud nejste rodičové člověka, jenž má narozeniny, nehodí se peníze dávat v obálkách. Chcete mu dát něco hmotného, z čeho bude mít radost, co ho potěší. A tak chodíte po lednových výprodejích a hledáte něco, co člověka zkrátka potěší. 

Tip redakce:  Tanec v Olomouci pro malé i velké

Jenže není to tak snadné, jak si člověk myslí. Stále je všude mnoho lidí, kterých je doslova jako much, jež se slétají nad posledními levnými kousky z výprodejů. Jak jsme ale zmínili, máme pro vás několik tajných es v rukávu. 

více v článku...

Sedací vaky

I když si to leckdo tajně přál, stejně se to nesplnilo. Mnozí lidé si skutečně přáli sedací vaky, které by vyplnily jejich volné místo v pracovně nebo v pokoji či na zahradě. Sedací vaky jsou unikátním kusem nábytku, který má mnoho využití a který v moderních domácnostech má rozhodně své místo. Proto je to také skvělý dárek k narozeninám někomu, kdo má narozeniny v prvních týdnech po vánočních svátcích. 

Tip redakce:  Čekáte miminko? Poradíme vám, jak se na jeho příchod levně připravit

Aktuálně existují sedací vaky různých tvarů, barev a také velikostí, je jen na vás, jakému sedacímu vaku dáte přednost. 

Ušáky

Ušáky jsou dnes velice moderní křesla, která si lidé kupují do obývacích pokojů nebo do ložnic. V případě, že nemáte ušák ve svém interiéru, nežijete v moderní domácnosti. Ušáky lze koupit v mnoha barvách, nezapomeňte k němu přidat bobík. A když náhodou ušáky nebudou v nabídce daného obchodu, nezoufejte. I jiná křesla jsou vhodná.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz