Blíží se narozeniny někoho blízkého? Víme, co darovat, i když na Vánoce obdržel vše, co chtěl

Obdarovávat někoho po vánočních svátcích, to je poměrně oříšek. Lidé během vánočních svátků dostali prakticky všechno, co si delší dobu přáli, a tak to, že má někdo narozeniny v prvních týdnech po Vánocích, to je krapet nepříjemné. Lidé dostali kosmetiku, telefony, počítače, oblečení, otázkou tedy zůstává, co člověku darovat k narozeninám? Naštěstí pro vás několik tipů schováváme jako esa v rukávu. 

Samozřejmě se v případě narozenin nabízí otázka, že se člověku darují peníze. Jenže pokud nejste rodičové člověka, jenž má narozeniny, nehodí se peníze dávat v obálkách. Chcete mu dát něco hmotného, z čeho bude mít radost, co ho potěší. A tak chodíte po lednových výprodejích a hledáte něco, co člověka zkrátka potěší. 

Jenže není to tak snadné, jak si člověk myslí. Stále je všude mnoho lidí, kterých je doslova jako much, jež se slétají nad posledními levnými kousky z výprodejů. Jak jsme ale zmínili, máme pro vás několik tajných es v rukávu. 

více v článku...

Sedací vaky

I když si to leckdo tajně přál, stejně se to nesplnilo. Mnozí lidé si skutečně přáli sedací vaky, které by vyplnily jejich volné místo v pracovně nebo v pokoji či na zahradě. Sedací vaky jsou unikátním kusem nábytku, který má mnoho využití a který v moderních domácnostech má rozhodně své místo. Proto je to také skvělý dárek k narozeninám někomu, kdo má narozeniny v prvních týdnech po vánočních svátcích. 

Aktuálně existují sedací vaky různých tvarů, barev a také velikostí, je jen na vás, jakému sedacímu vaku dáte přednost. 

Ušáky

Ušáky jsou dnes velice moderní křesla, která si lidé kupují do obývacích pokojů nebo do ložnic. V případě, že nemáte ušák ve svém interiéru, nežijete v moderní domácnosti. Ušáky lze koupit v mnoha barvách, nezapomeňte k němu přidat bobík. A když náhodou ušáky nebudou v nabídce daného obchodu, nezoufejte. I jiná křesla jsou vhodná.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz