Současné trendy velí: Zahoďte brýle

Oči zakryté brýlemi mohou působit stylově, ale ne, když s jedná o brýle dioptrické. Ačkoliv si na ně zvyklo obrovské množství lidí, každý dobře ví, že jsou překážkou. Nutnost nosit brýle se pro mnohé stane šokem, který časem už ani nevnímá, ale stále jim staví do cesty překážky.

operace očí

Nosit brýle je stejné, jako mít kouli na noze, jsou potřeba, abychom dobře viděli. Tento trend však již ustupuje a není to tím, že by byly brýle nahrazeny očními čočkami, ale tím, že se lidé zbavují všech zbytečných pomůcek pro lepší zrak. Lidé, kteří trpí šedým zákalem, krátkozrakostí, dalekozrakostí, astigmatismem a podobnými vadami, se nemusí zbytečně trápit, pro jejich potíže existuje okamžité řešení a tím je laserová operace očí.

Změna na celý život

Laserová operace je krátký proces, po kterém je oko zbaveno nepříjemné vady. Po dokončení operace je možné zcela zahodit brýle a zvyknout si na život bez omezení. Lidé se často obávají bolestí a také nepříjemného zákroku. Skutečnost je taková, že operace vůbec nepříjemná není, vůbec ji totiž neucítíte. Proběhne, aniž by doktor musel použít skalpel. Obvykle to bývá kolem 15 vteřin a problémy jsou pryč. Dokonce i rekonvalescence je velmi rychlá. Pro operaci se využívá speciální excimerový laser, který se postará o dokonalý zákrok bez narušení oční tkáně.

Operace provádí Ziris oční centrum, ve kterém je pacient svěřen do rukou profesionálů, kterým pod rukama prošly již tisíce pacientů. K dispozici je nejmodernější technologie a tak se není třeba ničeho obávat.

Vetchozrakost již není problém

Často můžete od lidí slýchat, že už jejich zrak není tak dobrý, jako býval dříve. Presbyopie, neboli vetchozrakost postihuje především lidi kolem čtyřicítky a nejedná se o nic jiného, než o běžné stárnutí očí. S přibývajícím věkem již není čočka oka tolik pružná a vidění na blízkost se zhoršuje. Dokonce i vetchozrakost lze rychle vyřešit a to metodou PresbyMax. Jedná se o rychlou laserovou operaci, která upraví zrak tak, abyste již nemuseli nosit brýle na čtení.

Pokud jste již nyní zaznamenali nějaké potíže, tak by bylo dobré je řešit. Jestli se v očích příliš nevyznáte, je vhodné sledovat magazín o zraku, kde se o různých očních vadách dozvíte mnoho informací.

Brýle jsou překážkou pokud si myslíte, že tomu tak není, tak si představte, jak byste se cítili, kdybyste skvěle viděli i tehdy, když byste si je nemuseli nasazovat. Operace laserem je rychlý a bezbolestný zákrok, který se stane jednorázovou investicí do kvalitnějšího a příjemnějšího života. Možnost operace se nabízí všem, pokud vás brýle rozčilují, tak je zahoďte a svěřte se do rukou odborník, kteří se vám postarají o bezchybný zrak.

PRwebs

  •  
  •  
  •  
  •  

Kometáře uzavřeny

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz