MBA jako prestižní vzdělání v každém věku. A ano, můžete si ho dovolit

Co je to vlastně MBA? Pod zkratkou MBA se skrývá titul Master of Business Administration a jedná se o profesní postgraduální vzdělání. Oproti klasickému vysokoškolskému studiu je největším rozdílem jeho zaměření na získání a rozvíjení praktických znalostí i dovedností v oblastech managementu. Jedná se tedy o vzdělání, které nemá váhu pouze na akademické půdě, ale titul MBA především využijete v reálných situacích a při rozvoji Vaší kvalifikace.

Proč jsou absolventi MBA tak úspěšní?

Základem úspěchu je komplexní rozvoj studentů, který je odlišný od školního systému. Běžně jsou ve škole studenti nuceni učit se nazpaměť kvanta informací, které se však ukládají pouze do krátkodobé paměti, cílem je totiž obvykle pouze obstát u testů či zkoušek. Studium MBA však rozvíjí nejen faktické znalosti v daném oboru, ale především dovednosti, jak s těmito informacemi pracovat. Studenti se tak efektivně rozvíjí a na konci studia absolvují zkoušku ne proto, že by se několik měsíců učili, ale proto, že danou problematiku opravdu ovládají a dovedou znalosti použít v praxi. I vy se tak naučíte nahlížet na profesní situace z různých úhlů a získáte ucelený pohled na řízení společnosti.

A kde studovat manažerské programy MBA?

Pokud budete studovat při zaměstnání, ideální volbou je European School of  Business & Management. Velkou výhodou je jednoroční studium v českém jazyce a moderní online studium, které Vám umožní skloubit školu s pracovními povinnostmi, jedná o kombinaci online studia a interaktivních workshopů zaměřených na praxi. Díky flexibilitě vzdělávání můžete studovat kdykoliv a odkudkoliv, i samotné studium zahájíte v době, kdy budete sami chtít. Nemusíte se bát, že si studium nebudete moci dovolit. Již dávno za něj nezaplatíte statisíce, ale pouze desítky tisíc, navíc mnoho zaměstnavatelů také na rozvoj přispívá, jelikož se jedná o plně uznatelné náklady na vzdělávání. Každý, komu není lhostejný jeho profesní a osobní rozvoj, by měl MBA absolvovat.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz