Jak ušetřit za povinné ručení

Přemýšlíte, jestli existuje cesta, jak ušetřit za povinné ručení vašeho vozidla. S největší pravděpodobností to možné je.  Naše makléřská společnost SAM Finance, s.r.o. je na trhu již od roku 2008 a mimo jiné se zabýváme zprostředkováním povinného a havarijního pojištění. Protože máme tým složený s opravdových odborníků, vždy se snažíme pro naše klienty zajistit ty nejvýhodnější podmínky při sjednávání pojištění. Za roky naší praxe máme samozřejmě velký přehled o aktuálních možnostech, které na trhu jsou. Proto, aniž byste sami museli hlídat, zjišťovat a pročítat desítky nabídek, Vám přineseme jen ty, které vám skutečně ušetří peníze a zároveň Vás dostatečně zabezpečí pro případ, že byste museli řešit pojistnou událost u vašeho vozidla.

pojištění

Samozřejmě je vždy výhodnější mít sjednáno nejen povinné ručení, ale také havarijní pojištění. Povinné ručení Vám pokryje Vámi způsobené škody, které způsobíte při dopravní nehodě ostatním účastníkům na jejich majetku a zdraví. Pokud jej sjednáno mít nebudete, vystavujete se minimálně riziku vysoké pokuty. Havarijní pojištění oproti tomu kryje škody, které vzniknou na vašem vozidle v případě, že jste viníkem dopravní nehody, Váš vůz bude odcizen, nebo poškozen, ať už vandalem či např. živelní událostí.

pojištění

Udělejte si představu, kolik můžete ušetřit, pokud nám dáte šanci vybrat pro Vás pojištění Vašeho vozidla, uvádíme jednoduchý příklad:

Škoda Octavia, vyrobena 2011, nafta 2,0, 103 kW, hodnota vozu 200 tisíc Kč. Cena pojištění, kterou Vám nabídneme my, za povinné i havarijní pojištění je 6053 Kč (s 5% spoluúčastí min. 5000 Kč, věk klienta 27, bonus na povinném ručení 40%). Za obdobné pojištění jinde zaplatíte cca 10 316 Kč. S námi tedy uspoříte 4263 Kč. A to už nejsou malé peníze.

Pokud se rozhodnete využít služeb Sam Finance, s.r.o., pak sami poznáte, že pro naše klienty děláme vždy skutečné maximum.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

 

 

1 Komentář od “Jak ušetřit za povinné ručení”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz