Darujte let balonem, hodnotný dárek, na který se nezapomíná

Vyhlídkový let balonem je zážitkem pro každého. Už jste to někdy zkusili? Málokdo si koupí let sám pro sebe, většinou se jedná o nápaditý dárek, třeba k Vánocům, výročí nebo kulatinám. Ale rozhodně to neznamená, že si jej nemůžete dopřát sami, pokud vám nikdo takový dárek nekoupil. Nejlepší je vzít s sebou někoho dalšího, třeba partnera či partnerku, kamaráda nebo kamarádku, celou rodinu, letět můžete i jako skupina přátel a náramně si to užít. Sdílené zážitky jsou totiž ty nejkrásnější.

Létá se po celý rok

Kdy je nejlepší využít let balonem? Za krásného počasí to lze celoročně a ve vybraných lokalitách to není problém. Na stránkách ebalon.cz je nabídka letů v okolí Prahy aktualizovaná nonstop a dokonce si můžete nechat zasílat sms zprávy s termíny plánovaných letů. Samozřejmě, počasí může plány zhatit, ale vše je domlouváno i s ohledem na meteorologickou předpověď.

Proč neletět hned ráno?

K nejkrásnějším patří určitě ranní lety, nicméně je o ně nejmenší zájem, málokoho napadne, že by mohl do balónu nastoupit brzy po probuzení, což je velká škoda. Proto chcete-li ušetřit, a je vám jedno, v kterou denní dobu poletíte, může být ranní let balónem tím pravým pro vás. Ráno je příroda svěží, teprve se probouzí a nabízí nádherné scenérie s příhodným úhlem slunečních paprsků. V létě ještě není takové horko a určitě si zážitek vychutnáte více, než kdyby na vás „praly“ přímé sluneční paprsky.

Co vše letenka zahrnuje

Let balónem se ale pořádá v různou denní dobu, proto si určitě vyberete vyhovující termín i čas. Co zahrnuje letenka, kterou si na ebalon.cz zakoupíte? Podrobně popsanou trasu letu včetně důležitých informací, minimálně jednu hodinu letu podle konkrétní nabídky, fotografie dokumentující průběh cesty a váš jedinečný zážitek, nápoje a malé občerstvení během letu a pamětní certifikát.

Když je dárkem silný zážitek

Darovat někomu nevšední prožitek má velkou hodnotu a na takovou pozornost se nezapomíná. Nemáte-li nápad na jiný dar, určitě let balonem zvažte. Samozřejmě, má-li dotyčný silné závratě, asi to nebude úplně nejvhodnější, ale většinu lidí let nadchne, i když se nejprve průběhu obávají.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Pressweb.4fan.cz

Seznam-Novinek.cz

iZprávyDnes.cz

1 Komentář od “Darujte let balonem, hodnotný dárek, na který se nezapomíná”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz