Pension Třeboň nás neuvěřitelně mile překvapil

Pension Třeboň nás opravdu neuvěřitelně mile překvapil. Ubytování v Třeboni nám s manželem sehnala má švagrová, která nám chtěla tímto způsobem dát dárek k výročí svatby a je nutné podotknout, že se jí výběr pensionu skutečně vydařil. Penzion Třeboňsko byl velmi čistý, opravený, obsluha byla neuvěřitelně příjemné a poloha penzionu byla více než dokonalá. Za několik málo minut bylo možné se z penzionu dostat nejen do samotného srdce Třeboně, ale také do bazénu, na wellness, na masáže a podobně. Byla jsem v tomto ohledu velmi spokojená s tím, kde jsem ubytování s manželem a že jsou veškeré služby doslova na dosah. 

Pension Třeboň neměl jedinou chybu

Pension Třeboňneměl v podstatě jednu jedinou chybu. Dokonce i střešní terasa nad pensionem byla dostupná hostům, kteří se na ní mohli bavit dlouhou do večera. K mému překvapení se zde jeden večer dokonce grilovalo a o zábavu tak rozhodně nebyla nouze. Hosté byli velmi milí a přívětiví. Obsluha opět jako vždy nezklamala a o své hosty se postarala na jedničku po celou dobu jejich zábavy. Pension Chocholoušek mě tedy upřímně vzal za srdce a rozhodně se na toto malebné místo opět brzy vydám znovu. 

Tip redakce:  Lyžování v Alpách za půl milionu? Pojištění se vyplatí

Pension Třeboň se nachází nedaleko dokonalých přírodních krás

Pension Třeboňse kromě jiného nachází opravdu nedaleko pozoruhodných přírodních krás. Rovinatá krajina, která je v okolí Třeboně navíc doslova přeje pěší turistice, která je díky tomu nenáročná a o to více krásná. Ovšem je možné také nasednou na kola a rozjet se po překrásných a také dlouhých cyklostezkách, které jsou všude kolem a nabízí pohled na krajinu ze zcela jiného úhlu. S manželem jsem si tento romantický výlet velmi užila a načerpala jsem zde i spoustu nové energie, která mi již dlouhou dobu chyběla. Rozhodně tedy nyní již vím, že jsem v Třeboni nebyla naposledy a možná si výlet do Třeboně zopakuji již příští rok, kdy s sebou vezmu svou dobrou kamarádku z dětství.  

Tip redakce:  Čeští studenti poznávali nové kultury ve Finsku

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz