Kam za vínem? Do Maďarska, Rakouska, Česka i na Slovensko

Kam za vínem? Do Maďarska, Rakouska, Česka i na Slovensko

Mladá vína přitahují rok od roku stále více zájemců. Ideální poloha středoevropského regionu Centrope umožňuje během víkendu degustovat vína hned z několika regionů a zemí.

tourcentrope

Kam za vínem? Do Maďarska

První listopadový víkend se v maďarském Szombathely začínají svatomartinské slavnosti, které trvají celé tři týdny. Je to skvělá zpráva pro všechny labužníky, kteří si rádi vychutnají mladá vínka a ochutnají husí pokrmy.

Kam za vínem? Do Rakouska

V rakouském Burgendlandu, zažijete stejně krásnou vinařskou a vinohradnickou atmosféru. Až 80 druhů vín z oblasti Burgenland a Dolního Rakouska představí 11. listopadu ve městě Gols.

Tip redakce:  Nevíte kam na dovolenou? Podle čeho si ji vybrat?

Kam za vínem? Do Česka

Pokud preferujete vína z Moravy, určitě nezmeškejte mikulovské Svěcení vína ročníku 2012. Široký výběr svatomartinských a dalších vín zažijete v překrásné atmosféře mikulovského zámku.

Kam za vínem? Na Slovensko

Čtveřici akcí pro vinnou turistiku uzavírá tradiční Malokarpatská vinná cesta. Na ní můžete 16. až 17. listopadu navštívit přes 150 sklepů a poznat kvalitní vína v krásném prostředí Malých Karpat.

Ambicí projektu Centrope je podpořit turismus a propojit kulturní tradice a události jednotlivých států. Za tímto účelem vznikl portál http://www.tourcentrope.eu nabízející jedinečné tipy na výlety, kulturní akce i cyklostezky.

Další zajímavé typy na výlet si můžete přečíst na časopis pro ženy

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz