Zkuste kvalitní policové regály

Chaos v archivaci? Zkuste kvalitní policové regály – Systematické uspořádání a dostatek místa získáte s našim řešením.

Trápí vás neustálý chaos ve vaší archivaci? Už nemusí. Máme pro vás řešení  – kvalitní policové regály. Systematické uspořádání a dostatek místa získáte s našim řešením. Vyzkoušet můžete online návrháře regálových sestav, kdy si sami navrhnete, jak vaše regálové sestavy budou vypadat. Jednoduše si je navrhnete přesně podle svých představ a potřeb.

Regálové systémy

Policové regály

S kvalitním regálovým systémem využijete volné prostory v menším či větším archivu i skladu. Naprostá variabilita je obrovskou výhodou. Vybírat je možné z několika rozměrů. Výška regálů se pohybuje od 1500 mm do 7000 mm. Máte-li zájem o policové regály, pak stačí navštívit webové stránky regalsistem.cz, které nabídne řešení na jakýkoliv váš požadavek. V rámci nákupu získáte k dispozici odborníka, který vám umí pomoci s nákupem nejvhodnějších regálů. Problémem nejsou ani atypická řešení, nejrůznější doplňky.

Regály SUPER 123

Společnost regalsistem umožní vybrat si z pestré nabídky policových sestav. Mezi naše oblíbené a zákazníky vyhledávané patří regály SUPER 123. Můžete na ně ukládat volné zboží. Regály jsou vyrobeny z certifikované oceli, mají vysokou kvalitu, rovněž odpovídají všem normám pro Českou republiku.

Tento stabilní modulový systém umožní sestavit si libovolně dlouhé a vysoké regály. Maximálně tak vyplníte kapacitu vašeho archívu či skladu. Regály jsou celokovové a mají dlouhou životnost při správném zacházení, rovněž jsou opatřeny pozinkováním, které má vysokou odolnost proti oděru. Rovněž nabídne trvale pěkný vzhled.  Můžete si jednotlivé police postupně dokupovat nebo si zařídit své skladovací prostory podle svých potřeb najednou. Zboží vám je dopraveno i namontováno zdarma. Na vás už záleží jen co a jak do regálů umístíte.

regály

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz