Začíná sezóna výškových prací

První jarní den je už za námi a sluníčko občas vykoukne, což znamená, že začíná sezóna venkovních prací. Firma Vyskyzavas.cz je na letošní úkoly již připravená. Hlásí se jim první plzeňští zákazníci.

okna-umývaní

Firma Vyskyzavas.cz patří do známé rodiny služeb společnosti PPN group. Možná znáte uklizenozavas.cz, uklizenoshop.cz nebo vyzehlimezavas.cz. Tihle všichni jsou jedna rodina a všichni mají mezi zákazníky velmi dobrou pověst. Působí v Plzni a Plzeňském kraji, a jak napovídá název Výšky za vás, tahle služba se věnuje výškovým pracím.

Přes zimu měli trochu utrum, ale teď se začíná naplno. Je třeba opravit, co se přes zimu rozpadlo, umýt špinavá okna a očistit fasády. To vše výškové práce Plzeň zahrnují. V jejich službách najdete práce soustředící se na:

  • střechy
  • okna
  • fasády
  • systémy proti ptactvu
  • instalace reklamy
  • průmyslové čištění

Kompletně se postarají o budovu zvenku. Pomocí horolezecké techniky se dostanou i do těžko přístupných míst, opraví či natřou střechu, vyčistí okapy, nainstalují hroty a sítě proti holubům, umyjí a natřou fasádu. Po zásahu Výšky za vás vypadá budova jako ze škatulky a dlouho tak vydrží, protože používají výhradně nejkvalitnější materiály od předních dodavatelů. Opravy a nátěry prodlouží životnost budovy až o desítky let.

Čištění si často platí také průmyslové závody a různé firmy. Požadují vyčištění okapů, svodů a úžlabí, střech, fasád nebo solárních panelů. Pracovníci Vyskyzavas.cz se dostanou všude, bohaté zkušenosti mají rovněž s instalací reklam ve výškách. Většinou se jedná o velkoplošné reklamy, které je třeba umístit na fasády domů, štíty budov, stožáry nebo výškové budovy.

Zákazníky kromě zkušených a vyškolených odborníků lákají na rychlost, kvalitu, flexibilitu a cenu. Transparentní ceník je uvedený přímo na www.vyskyzavas.cz, nemají potřebu něco skrývat. Za své ceny se určitě nemusí stydět. Za reference uvedené na webu taktéž ne.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz