Voda do kanceláře by měla být samozřejmostí

Pitná voda je život

Pitná voda by měla být součástí každé kanceláře, stejně jako automaty na kávu. Tam, kde není voda přiměřeně studená nebo dostatečně kvalitní na pití, lze využívat automaty na vodu s připojením k vodovodu. Díky kvalitnímu filtru je voda vyčištěna od nežádoucích pachutí, chloru a bakterií i dalších nečistot a usazenin. Obsluha je velmi snadná, není zde nutný servis, nemusíte dokupovat či skladovat barely s vodou. Jednoduše přijdete a vodu si natočíte v horkém či studeném provedení.

Voda do kanceláře

Voda do kanceláře

Voda do kanceláře snadno a rychle

Pro dodržování pitného režimu a libovolné občerstvení je možné si objednat voda do kanceláře díky automatům na vodu, které jsou napojeny na vodovod. Přístroj se dá pronajmout či zakoupit. V přístroji je zabudována detekce výměny filtru, pojistka pro děti u horké vody, možnost snížení výdeje energie o víkendech a ve večerních hodinách, kdy přístroj nevyužíváte.

Voda do kanceláře na pití by neměla být benefitem, ale běžnou součástí chodu kanceláře či firmy. Proto jsou vám k dispozici automaty na vodu, které během vteřiny natočí horkou či studenou vodu. Teplá voda je nahřáta na 90 stupňů Celsia, studená má příjemných 5 stupňů.

Voda do kanceláře kdykoliv

Chcete pro své zaměstnance, zákazníky i hosty provozu to nejlepší? Pak umístěte do haly automat na pitnou vodu, která se hodí rovnou na pití i přípravu teplých či studených nápojů a polévek. Automat je napojen na vodovod, tudíž nevyžaduje barely s vodou, které musíte složitě skladovat a doplňovat, případně nechat dělat biologický rozbor vody a celkovou údržbu. Automaty Ion jsou jednoduché na úpravu, není potřeba žádný servis, díky tomu ušetříte náklady na provoz automatu. Prostor automatu má 22 cm vysoké výdejní okénko, není problém tedy naplnit i objemově větší nádoby nebo láhve.

2 komentáře od “Voda do kanceláře by měla být samozřejmostí”

  1. Kvalitní a chutná voda domů i do kanceláře | PROFI články

    […] tělu tekutiny je potřeba nejen v létě. Ať už jsme doma, v práci nebo jinde, mít po ruce vodu je nutnost. V létě je čistá vychlazená voda nejlepší volbou a určitě si ji rádi dáte i […]

  2. Voda do kanceláře | PR článek PR články

    […] rovnou na pití i přípravu teplých či studených nápojů a polévek. Automat je napojen na vodovod, tudíž nevyžaduje barely s vodou, které musíte složitě skladovat a doplňovat, případně […]

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz