Chutná, vychlazená a kvalitní voda dopřejte si ji i v restauraci

Voda je život. Dostatečný příjem tekutin je pro život nezbytný, bez vody není život a dodržovat pitný režim musíme celoročně. Určitě to znáte, málo přes den pijete a vaše soustředění se snižuje, nemáte dobrou náladu, bolí vás hlava, jste unavení, zkrátka ne ve své kůži. Přitom stačí tak málo, a to dopřát si dostatek vody po celý den. Na pitný režim myslíme většinou více v létě, nebo když sportujeme, dehydratace ale hrozí i v zimě.

voda

Voda z kohoutku, nebo z lahve?

Načepovat si pitnou vodu z kohoutku je nejjednodušší možnost, ale má svá úskalí. Ne všem taková voda chutná, její kvalita se místo od místa různí, musíme ji dostatečně odpustit, aby tekla ta správně studená, a není to ani příliš elegantní možnost. Během pracovního jednání a schůzky s klienty určitě nechceme odbíhat k umyvadlu nebo takovou vodu čepovat svým hostům. Kupovat balenou vodu se zase prodraží.

Pitná voda se správnými parametry

Ať už jsme v práci nebo doma, oceníme mít k dispozici kdykoliv ihned pitnou vodu v dostatečné kvalitě, chutnou a o příjemné teplotě. Požadavky na vychlazenou vodu i na tu horkou pro přípravu teplého nápoje splní přístroj ION od Nápojové Ambulance, která je vhodný pro vodu do kanceláří i svým designem. Vypadá elegantně, jednoduše, zapadne do jakéhokoliv prostředí, a pohodlně se obsluhuje.

voda

Proč zrovna nápojový automat na vodu

V čem spočívá funkce tohoto nápojového automatu? Myslíte si, že je pro vás zbytečný? Vodu především filtruje a upravuje na příhodnou teplotu. Dokáže vytvořit i perlivou pitnou vodu. Přizpůsobí se tedy všem možným požadavkům a voda z něj je nejen kvalitní, ale bude vám opravdu chutnat. Mnoho lidí zbytečně nepije čistou pitnou vodu jen proto, že jim nesedí její chuť.

Ke kávě voda

Automat na kávu je ve většině firem samozřejmostí. A co na voda? A vedle něj by měl stát i automat na pitnou vodu. Ke každému šálku kávy bychom si totiž měli dopřát i sklenici vody. Váháte, zda do přístroje na vodu investovat? ION má tichý a úsporný provoz, a spolu s ním můžete u Nápojové Ambulance pořídit i špičkový kávovar. Káva a pitná voda na pracovišti zlepší pracovní morálku i náladu, určitě jde o dobrou investici.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

StyleMag.cz

PressExpress.cz

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz