Vinylové podlahy pokládka a bonusy

Vinylové podlahy pokládka

Vinylové podlahy s přehledem uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Jsou příjemné, měkké a snadno se udržují. Při chůzi oceníte komfort a pozadu není ani design. Nabídka těchto podlahových krytin má pestrou škálu dekoru od dřeva, až po módní prvky. Své uplatnění naleznou převážně v kuchyních, koupelnách, ale i dětských či obývacích pokojích.

Vinylové podlahy pokládka

Je totiž odolná proti vlhkosti a rovněž ideální tam, kde se nachází podlahové vytápění. Zapomenout nesmíme ani na to, že jde o heterogenní podlahovinu z tvrzeného PVC, složenou z několika do sebe zalisovaných vrstev. Vinylovou podlahovou krytinu oceníte zvláště pro její praktické vlastnosti.

Praktické vlastnosti vinylové podlahy

Vinylové podlahové krytiny dělíme na plovoucí nebo lepené. Design lze volit, jak už jsme zmínili od dřeva, dlažby, kamene i další. Má všestranné využití. Od komerčních po rezidenční prostory, proto je vhodné zaměřit se na správný výběr. Vinylové podlahy určené pro bytové interiéry mají jinou strukturu. V podstatě se jedná o jednu z nejvíce používaných druhů podlahových krytin, právě z důvodů praktičnosti, skvělého designu, dlouhé životnosti a jednoduchosti pokládky.

Vinylové podlahy s přehledem konkurují korkovým, dřevěným a plovoucím podlahám. Disponují pružností a dostatečnou tvrdosti, která odolá například i drápkům domácích mazlíčků. Dřevěná podlahová krytina je sice naprosto úžasná a vytváří kýžený dojem domova, je synonymem pro útulnost, avšak ve srovnání se dřevem vinylová podlaha nesesychá. Vyjde vás na méně peněz, déle vydrží a lépe se pokládá.

Vinylové podlahy – pokládka

Zajímá-li vás vše kolem pokládky vinylové podlahy – zamiřte přímo na prodejnu DVEŘE Pb s.r.o. v Praze či Příbrami. Není nic lepšího, než když si člověk sám vše osahá a prohlédne „naživo“. Dejte přednost české firmě, kde se můžete dozvědět vše potřebné. Od výroby, vhodného designu, pokládky, až po následnou údržbu či dopravu. A jaké další bonusy má vinylová podlaha?

Dřevo už jsme zmínili a zbývá laminátová podlahová krytina. Ve srovnání s touto je vinyl teplejší a má lepší kročejové vlastnosti – neklouže tolik. Zaměříme-li se na koberec, žádný malér, když rozlijete na vinyl tekutinu. Zajímá-li vás životnost, pak si raději pohodlně sedněte. Životnost vinylové podlahy je až 40 let – jestliže dojde k poškození určité části podlahy, lehce se dá opravit. No nekupte to….

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

3 komentáře od “Vinylové podlahy pokládka a bonusy”

  1. Vinylové podlahy | Český magazín

    […] jsem si jista výběrem designu vinylové podlahy, i  s tímto problémem mi pracovníci DVEŘE Pb s.r.o. pomohli přímo na prodejně v Praze 10. […]

  2. Interiérové dveře prozáří byt | Stylemag

    […] Interiérové dveře,nabídka a cenotvorba  kterou jsem od firmy dostala, byla konečná, započítána do ní byla také doprava a montáž. Snadno jsem si tak naplánovala tento finanční výdaj, aniž  by mne překvapila navýšená částka. Dodání dveří proběhlo v dohodnutém termínu, stejně tak jejich montáž. […]

  3. Vinylové podlahy | Tiskové Zprávy

    […] se vám vinylové podlahy, ale realizace nových povrchů ve vás vyvolává pocit hrůzy? Nebuďte na to sami a nechte vše […]

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz