Docházkový systém umožňuje mít lepší přehled o svěřených dětech

Neúměrně zvyšovaná administrativa vede uživatele k tomu, aby byla co nejvíce zjednodušovaná. To platí ve všech profesích, kde se počítačová technika, aplikace v mobilních telefonech a digitálních zařízeních používá. Docházkový systém v předškolních zařízeních – dětských skupinách, jeslích a mateřských školách – je přínosem pro rodiče, děti, ale především pro dětské vychovatele, tety, pedagogy a samotné provozovatele školek.

Usnadněte práci sobě a svým zaměstnancům pořízením systému pro evidenci dětí

Evidence docházky postupně přechází v digitální formu, což významně ulehčuje práci pedagogů a hospodářek v tom smyslu, že není potřeba zapisovat docházku ručně do formulářů, knih a výstupních papírů. Pro samotné rodiče a jejich potomky se tato změna objeví ve formě čipu, jímž se příchozí dítko do předškolního zařízení – a to je vše. Ten, kdo má ve školce na starosti účetnictví, fakturace, řešení plateb školkovného i stravného, má velmi zjednodušenou práci.

Docházkový systém Dignus totiž prostým zařazením příchozího dítka, svěřeného do péče pedagogů, dovede jednoduše vypočítat počet dní strávených ve školce a výši částky potřebné k zaplacení. Měsíční a roční výkazy jsou situovány právě do souhrnného digitálního systému, jenž vyhodnocuje počáteční i konečné stavy dětí, potažmo financí za ně vynakládaných. Bonusem docházkového systému jsou vytvořené programy pro celkové účetnictví, jež je potřebné jak pro samotný interní přehled, tak pro případné kontroly ze strany finančního úřadu. S instalací a obsluhou si nemusejí méně zdatní uživatelé dělat starosti. Odborníci je se všemi úkony seznámí a provedou je prvními nesmělými krůčky ovládání. Pedagogové se místo papírování a administrativy můžou plnohodnotně věnovat dětem

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz