Půdní schody Fakro s protipožární úpravou splňují bezpečnostní normy

Při zařizování nového průmyslového provozu i při nutných úpravách vzhledem k bezpečnostním předpisům je třeba myslet i na protipožární zabezpečení. Protipožární dveře, únikové cesty, systém odvětrávání patří podstatné činitele, které jednak dovedou zabránit šíření ohně, kouře a nebezpečných zplodin, ale také jsou meritem věci, na které slyší i pojišťovny a kontroloři od hasičů. Vlastníci objektů, kde se nacházejí půdní prostory, podkrovní místnosti nebo skladiště pod střechou, častokrát stojí před otázkou, jakým způsobem vyřešit zpřístupnění do těchto částí budovy. Půdní schody Fakro jsou ideální volbou, kterou uvítají především ti, kdo nemají dostatek místa nebo materiálu na vybudování klasického schodiště.

Jednoduchá montáž i snadné skládání schodů jsou významnými pozitivy schodů

Schody s protipožární úpravou jsou dostatečně bezpečné a schůdně pro úřední revize. Ačkoliv se samozřejmě vyrábějí rozmanité typy schodů, ty s protipožární úpravou vynikají absolutní bezpečností a ochranou obyvatel i majetku. Protipožární půdní schody Fakro LMF dokážou úspěšně odolat průniku kouře po dobu 120 minut. Kouř a oheň nepronikají ani z místnosti, kde jsou schody namontovány, ani z půdních prostor.

Tip redakce:  Hledáte firmu na zpracování projektové dokumentace?

Ve výbavě protipožárních schodů jsou výsuvné patky s regulací do 25 centimetrů, skládací žebřík a mechanismus odlehčující žebřiny zapuštěné do madla. Součástí jsou rovněž krycí lišty, těsnění a protiskluzové stupně vysunuté nad bočnice žebříku. Protipožární půdní schody Fakro vynikají jednoduchým systémem montáže a zkrácením žebříku na výšku místnosti. Dvě zručné osoby snadno nainstalují schodiště na konkrétní místo. Produkt se prodává ve smontovaném stavu, a proto není třeba žádných dalších úprav před konečným vestavěním.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz