Vila na Bali? Od teď to nemusí být jen pouhým snem

Také vždy bylo jedním z Vašich snů mít luxusní vilu v nějaké velmi žádané zahraniční destinaci? Ačkoliv vlastnit takovou vilu je záležitostí několika milionů, dopřát si na čas bydlení v takové vile nemusí být nic složitého. Zvláště pokud víte, kam se obrátit.

Bali

Bali

Přinášíme Vám nabídku společnosti Ambiera, která má ve svém portfoliu nabídky od více než tří set cestovních kanceláří nejen z České Republiky, ale také z Polska, Rakouska a Německa. Díky tomu můžete získat skutečně nezapomenutelnou dovolenou, kdekoliv si budete přát. Jednou z možností, kterou můžete využít, je například pronájem vil na různých místech v Evropě, Americe, či Asii. Proto se i Váš sen o bydlení ve vile na Bali může stát na několik dní skutečností.

Pronájem vil však není to jediné z čeho můžete vybírat. Čekají Vás také:

  • Tematické zájezdy do všech koutů světa a se službami podle Vašeho výběru
  • Okružní plavby po vodách Ameriky, Středomoří, Karibiku a dalších oblíbených míst
  • Letenky do celého světa
  • Ubytování a pronájem aut po celém světě

Jestliže si chcete svou dovolenou opravdu užít, je naprosto nezbytné vybrat si skutečně profesionální služby. U Ambiery získáte svého travel konzultanta, který má zájem o to, aby Vaše dovolená v pozitivním smyslu předčila Vaše očekávání. Můžete se tak těšit na skutečně profesionální služby a snahu vyhovět všem Vašim specifickým požadavkům. A to vše bez žádného poplatku navíc.

Ačkoliv nemůžete očekávat konkurenční cenový boj, neboť se setkáte s opravdu vysokou kvalitou, i přesto můžete mít svou dovolenou skutečně výhodně, díky slevám a výhodným nabídkám. Nemusíte se vzdávat svých snů, pokud nevíte, jak jich dosáhnout. Vila na Bali, plavba lodí po Karibiku, či jízda luxusním autem po Americe. To vše se může stát na nějaký čas skutečností.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz