Jižní Amerika a její krásy

Tato část amerického kontinentu se nachází na západní polokouli. Jižní Amerika představuje velmi rozmanité území, které cestovatelům nabízí obrovské množství lákadel. Ať už jde o historické památky, moderní města nebo o krásnou přírodu. Má se rozhodně čím pochlubit. Je velmi obtížné vybrat jen několik nejkrásnějších míst. K těm nejvíce navštěvovaným patří Machu Picchu v Peru, dále jezero Titicaca. Nezapomene na pralesy v Amazonii, souostroví Los Roques – Venezuela a v neposlední řadě i ekvádorské souostroví s osmnácti sopečnými ostrovy – Galapágy, které jsou známé pro svou bohatou faunu.

Jižní Amerika

Jižní Amerika

To vše můžete zažít. Využijte skvělé nabídky a rezervujte si letenky do Jižní Ameriky. Ty nejlevnější pořídíte skrz vyhledávač, který zahrnuje všechny letecké společnosti v Jižní Americe a přehledně porovná nejnižší ceny. Jižní Amerika je vhodná pro cestování po celý rok.

Při hledání myslete na to, Jižní Amerika může mít v různých jazycích jiné názvy – třeba South America, Südamerika, L’Amérique du Sud, Sudamérica, a jiné.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz