Školka Praha 10 ta pravá pro vaše dítě

Je čas řešit, kam vaše dítě nastoupí do školky. Pokud hledáte kvalitní školku pro své dítě, pak je zde pro vás soukromá mateřská školka Praha 10 může být pro vás skvělou  volbou. Školka je vedena rodinnou firmou a postará se o vaše dítě díky kvalitním a nejlepším službám.

Soukromá školka Praha 10 nabízí vysoký standard

Potřebujete pohlídat své dítě? Soukromá školka Praha 10 je vám k dispozici každý den od 7 do 19 hodin. Navíc si můžete domluvit noční či  víkendové hlídání. Mateřská škola se nachází v rekonstruované vile.

Děti se v mateřské školce Praha 10 mohou těšit na kroužky divadla, keramiky, hraní na flétnu, tenis, plavání, ale také na Canisterapii a Hipoterapii. Ve školce najdete kvalifikovaný a zkušený personál, který vede školku na základě vzdělávacího programu schváleného MŠMT.

Dítě získá individuální přístup díky mnoha lektorům a pedagogům, kteří se zaměřují na kreativní i psychický a fyzický vývoj dětí. Školka Praha 10 je volně doplněna prvky Montessori výuky. Děti jsou ve školce zapojovány do hry se zdravotně nezávadnými hračkami a hrami. Nechybí také čistička vzduchu, bazén s kuličkami a mnoho dalšího.

Hledáte kvalitní školku?

Hledáte pro své dítě kvalitní školku s vysokým standardem? Školka Praha 10 splní vaše přání. V současné době probíhají zápisy do mateřských škol. Domluvte si prohlídku mateřské školky, která přinese vašim dětem zábavu, vzdělání i nové kamarády.

Najít místo ve státních školkách je pro mnoho rodičů takřka nemožné. Alternativou je levná soukromá školka, která však nabízí vysoký standard služeb. Zajímá se o zdravý vývoj dětí, proto je součástí školního programu sport, mnoho kroužků, nechybí ani program pro děti se zdravotním omezením. Školka Praha 10 vašim dětem poskytne mnoho aktivit a zážitků.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz