Kožené kabelky Baťa

Chcete-li kabelku vysoké kvality, perfektního vzhledu a přijatelné ceny, rozhodně neváhejte a kupte si jednu z kožených kabelek značky Baťa. Tato léty prověřená firma vám nabídne kožené kabelky různých velikostí, tvarů a barev. Tak na co ještě čekáte?

Hnědá kožená kabelka

Historií prověřená značka

Možná už víte, že pokud chcete své nožky obout do kvalitní a pohodlné obuvi, je ideální volbou značka Baťa. Vždyť její historie se píše již od roku 1894, kdy ji založili sourozenci Baťovi ve Zlíně. Od svého vzniku zažívala vzlety i pády a věnovala se, kromě obuvnictví, nejrůznějším oborům. Za zmínku stojí například výroba pneumatik, umělých vláken, hraček, pletacích strojů, ale třeba i jízdních kol a letadel. Součástí koncernu byly samozřejmě prodejny obuvi a obchodní centra, pojišťovna Atlas, uhelné doly a spousta dalších zajímavých společností. „Baťa“ expandoval i do světa a po dlouhé roky měl svoji základnu v Kanadě, odkud se roku 1991 vrátila zpět do Zlína. Dodnes je tato značka známá po celém světě díky bohaté síti prodejen.

Lodičky Baťa

Kožené baťovy kabelky do práce i na veselky

Výběr kožených kabelek od značky Baťa je opravdu široký a nejlevnější kousky pořídíte i za méně než tisíc korun. Je libo černou elegantní kabelku do práce? Není problém. A můžete si vybrat, jestli chcete větší nebo menší, s krátkým uchem do ruky, nebo delším na rameno a podle dalších doplňků můžete volit mezi hladkým zvrásněným či vzorovaným povrchem. To samé najdete samozřejmě i v odstínech hnědé. Svěží kousky Baťa nabízí v příjemné béžové či bílé barvě.

Do společnosti a na plesy se hodí spíše malé kabelky. Ty Baťa nabízí s ozdobnými řetízkovými uchy i jako psaníčka. Pokud nechcete zůstat u tradičních a univerzálních barev, vyzkoušejte krásné kabelky Baťa, které jsou dostupné v barvě žluté, oranžové nebo modré.

Uvidíte, že zlaté české ručičky vás nezklamou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz