Problémy s výcvikem psa vyřeší speciální elektronický obojek! Jak?

Pokud máte doma psa a jeho chování vám už přerůstá přes hlavu, měli byste začít jednat co nejdříve. Nevychovaný pes (byť je to i malé plemeno) dokáže způsobit mnoho nepříjemností. Chcete-li psa naučit základním povelům či ho naopak odnaučit zlozvykům, pořiďte si na pomoc elektronický obojek. S ním vám půjde výcvik snadno a i váš pes bude brzy tím pravým věrným a poslušným přítelem. Jak obojek funguje?

elektrické výcvikové obojky

Elektrický obojek je bezpečný!

Elektronický obojek pro psy je sestrojen tak, aby pomohl psům si uvědomit, že mají plnit povely. Obojek vysílá slabé elektrostatické impulzy. Ty přimějí psa k pozornosti a k vykonání daného povelu. Impulzy jsou mírné a rozhodně nejsou zdraví škodlivé.

Obojek má na sobě malý přijímač a vy jako majitel psa držíte malou vysílačku. Pomocí vysílačky dáváte impulzy. Výhodou moderních výcvikových obojků je, že lze u nich regulovat míru intenzity impulzu. Některé modely obojků dokonce mohou vysílat jen zvuk či mírné vibrace. Na trhu jsou i obojky, které vysílají jen vibraci či speciální sprejové obojky. Míru intenzity musíte volit vždy přiměřeně chování psa. Je třeba dbát na to, aby pes váš povel chápal. Ještě než s výcvikem začnete, bude lepší, pokud zajdete na cvičiště, kde si necháte poradit.

Elektrický obojek oceníte i pokud potřebujete psa odnaučit zlozvykům jako je například rozkousání bot, okusování nábytku apod. Pokud se pes „pustí do díla“, vyšlete impulz a on brzy zjistí, že jeho činnost není žádoucí.

Výcvikový obojek je praktický i při procházkách do přírody. Pokud psa nemáte na vodítku, lze snadno pomocí obojku regulovat vzdálenost, do které se pes dostane. Obojek má obvykle dosah několik set metrů.

Chytré řešení na zahradu 

Elektronický obojek je možné zkombinovat s ohradníkem. Ten využijete hlavně na zahradě, kde s jeho pomocí jasně vytyčíte místa, ve kterých se pes může pohybovat či nikoliv.

Pro bližší informace se podívejte na www.elektronickeobojkypropsy.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz