Dřevoobráběcí stroje

Vyberte si zde obráběcí stroje a příslušenství, elektronářadí, nástroje a pracovní pomůcky včetně dílenského vybavení pro firmy, profesionály i kutily.

Jsme česká firma zaměřená na velkoobchodní, maloobchodní a on-line prodej nářadí a nástrojů značek PFERD, VSM, WERA, KNIPEX, BENNING, BGS, MILWAUKEE, NAREX, PROTOOL, AEG a RÖHM.

Dodáváme kovoobráběcí, tvářecí a dřevoobráběcí stroje výrobců a dovozců BERNARDO, PROMA, Optimum, quantum, Holzmann, HOLZKRAFT a Metallkraft.

kotoucova-pila-bernardo-tk-200-r-230v-small

Z naší nabídky si vyberete stolní i průmyslové soustruhy, frézky, routery, pily, brusky, hoblovky, vrtačky, lisy i signovací a zakružovací stroje pro zpracování plechů.

Mezi námi dodávané příslušenství, upínací nářadí, spotřební materiál i dílenské vybavení patří také pilové kotouče s SK plátky i bez, které Vám také rádi nabrousíme a opravíme.

pasova-pila-na-drevo-holzstar-hbs-351-2-zdarma-uhlova-operka-small

Náš kompletní sortiment dodáváme do celé ČR včetně dovozu na zadanou adresu i s možností odborné instalace.
Po předchozí dohodě můžeme odkoupit i Váš použitý stroj na protiúčet za námi dodaný nový obráběcí nebo tvářecí stroj.

Tip redakce:  Plotové panely pro rychlé zabezpečení pozemku

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz