Rok na zahradě a pomocníci, které využijeme

Zahrada je pýchou domu, ale musíme se o ni také skvěle starat, jinak nebude vypadat lépe než sousedova. Každé roční období je na zahradě náročné, o tom rozhodně není pochyb. Proto si na pomoc vezměte ruční nářadí a zahradní techniku, s níž bude práce opravdu jednoznačně odsýpat. Nevěříte? Přinášíme vám tipy na pomocníky, které oceníte v jednotlivých částech roku.

Jaro na zahradě

Jaro je na zahradě rozhodně nejpracnější. Je nutné dát zahradu po zimě do pořádku a připravit ji na první jarní sázení a na úrodu. Například je třeba ostříhat suché větvičky stromků, k tomu dopomohou zahradní nůžky na větve, jež musí být dostatečně ostré a kvalitní. Taktéž se musíme postarat o úrodnou půdu, kterou je třeba nakypřit s pomocí kypřičů půdy. Nezapomeňte na kypření trávníku, i ten musí být letos krásný, nemyslíte?

Léto na zahradě

Během léta se obvykle opečovávají záhonky, mnozí lidé dokonce už sklízí úrodu. Pravdou ale je, že se hlavně udržuje trávník v dokonalém stavu. Doporučujeme si tedy pořídit kvalitní sekačku na trávu, která bude udržovat trávník v přijatelné délce. Doporučujeme například benzinovou sekačku Einhell, která se řadí k vůbec nekvalitnějším.

Podzim na zahradě

I podzim na zahradě je velmi náročný, co si budeme povídat. Nejen, že náš čeká sbírání úrody, ale také je třeba připravit zahradu na zimu. Musíme odstranit obrovské množství spadaného listí, jelikož nám může v zimě nadělat na zahradě neplechu. Nemusíte však shrabávat listí ručně, pomůžou fukary, fukače nebo vysavače listí, díky nimž nebude shrabávání a odstraňování listí ze zahrady tak pracné a náročné, tím si můžete být jisti.

Zima na zahradě

I když si mnozí lidé myslí, že zima na zahradě není pracná, není to tak. Je to sice nejvíce odpočinkové období, ale například se během zimy musíme starat o ptáčky a jejich budky nebo o stromy, které mohou napadnout škůdci.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz