Přijďte si zahrát únikové hry

Víte co vás čeká, když se řeknou únikové hry? Nevíte? Pak je nejvyšší čas přijít si je vyzkoušet na vlastní kůži. Dokonalé hry pro teambuilding, které zahání nudu, přináší potěšení a stmelují kolektiv. Únikové hry Doorz v Praze vám umožní zažít skvělou zábavu, pobýt s přáteli.

Únikové hry

Únikové hry

Jak se hrají únikové hry?

Tým má 2 – 5 hráčů. Během 60 minut musí vyřešit celou řadu hádanek. Samozřejmě si přitom užijí nekonečnou zábavu. Hraje se v dobových kulisách, s poutavým příběhem, který vás vtáhne do hry a nechybí ani jedinečný zvukový doprovod. Váš tým si vyzkouší, jak moc umí pracovat v týmu, jak jsou jednotliví hráči aktivní a všímaví. Ideální týmová hra pro skupiny přátel či spolupracovníky. Neváhejte a přijďte si zahrát.

hry v

Jaké příběhy vás čekají?

Doorz – úniková hra vám nabídne hned několik příběhů. Během krátkého okamžiku se můžete stát lupičem z Dannyho parťáků nebo Hanebným panchartem, kdy je potřeba vyhnout se popravě tím, že odzbrojíte nepřítele a vyhodíte vše do povětří. Hra v sobě skrývá poutavý příběh s dějem, jehož součástí se na daných 60 minut stanete.

Prostory ve kterých se hry hrají jsou připraveny tak, aby maximálně navozovaly atmosféru a vypadaly reálně, a to včetně artefaktů, které zde najdete. Scénáře her jsou do detailu Neváhejte a zarezervujte si svůj zážitek na nejbližší možný termín. Najednou ve stejném čase může hrát 4 – 10 hráčů. Můžete se těšit na originální autorské scénáře k hrám. Nudit se rozhodně nebudete. Prověříte si svůj důvtip, zaručeně se pobavíte a stmelíte svůj tým. Můžete si zahrát scénář v češtině i angličtině.
Zažijte neobyčejnou zábavu se svým nejbližším kolektivem. Přijďte se pobavit, vyzkoušet něco nového. Únikové hry Doorz vás nadchnou tak, že se rádi kdykoliv vrátíte.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz