Potřebujete kvalitní stroje pro práci s ocelí a kovem?

Pracujete s ocelí a kovem? Nebo nad tím teprve uvažujete? Pokud budete chtít pracovat rychle a efektivně, neobejdete se bez kvalitních strojů na obrábění oceli a kovu.

magnetická vrtačka

Jistě budete navrtávat různé otvory a ty budou muset být přesné a navíc jeden jako druhý, neobejdete se tak bez  magnetické vrtačky. Magnetické vrtačky jsou navíc určeny i pro práci v krkolomných pozicích, kdy musíte držet vrtačku například nad hlavou, nebo pokud potřebujete vrtat ve stísněných prostorech.

Na jakém principu funguje magnetická vrtačka?

Dá se říct, že Magnetická vrtačka je kombinací stojanu s elektromagnetem a ruční vrtačky. Elektromagnet je po zapnutí přitahován k vodivému materiálu, což je v tomto případě železo nebo ocel a tím se vytváří spojení s obráběným materiálem.

K vrtání magnetickou vrtačkou se používají nejčastěji jádrové a spirálové vrtáky.  Rozdíl mezi jádrovými a spirálovými vrtáky je ten,  že spirálové vrtáky odvrtávají celou plochu, ale jádrové jen obvod otvoru. Tím se celý proces vrtání zefektivňuje.

K broušení oceli a kovu slouží pásové brusky

Pásová bruska je obráběcí stroj, který slouží k broušení různých povrchů, jako jsou například dřevo, plast, ocel či železo. Základem pásové brusky je ,,nekonečný” brusný pás. Tento pás může mít různou šířku a zrnitostí. Je napnutý mezi hnaným válcem a volným vodícím válcem. Pásová bruska má široké využití.

Pásová bruska má největší brusný úběr ze všech druhů brusek na kov. Využijete ji jak pro práci s hrubým brusem, ale i když potřebujete získat zrcadlový lesk.

Široký výběr pásových brusek, magnetických vrtaček a dalších ukosovacích systémů vám může poskytnout společnost N.KO spol. s r.o., která je jediným českým výrobcem ukosovacích systémů. Je to silná, stabilní prosperující společnost, která na českém trhu působí již 15 let.

Tak neváhejte a podívejte se na její širokou nabídku ZDE.

  •  
  •  
  •  
  •  

Kometáře uzavřeny

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz