Co s porouchaným notebookem? Vyplatí se oprava?

Když na trh vstoupily první notebooky, byly doménou majetnějších nadšenců a manažerů. Veřejnost je vnímala jako něco nedostupného. Běžný uživatel neměl příliš mnoho důvodů k výměně stolního PC, jenomže v průběhu času cena přenosných počítačů spadla na samotné dno. Výkon porostl a desktopy se v tichosti přesunuly do ústraní. Dnes má notebook téměř každý, ale na druhou stranu si majitelé levnějších strojů stěžují na horší kvalitu zpracování.

abax

Pořizovací cena často nehraje roli, často se kazí i drahé počítače

Laptopy už prý nejsou, co bývaly. Ale jsou naše výhrady oprávněné? S ohledem na výrazně nižší pořizovací ceny a enormní nárůst výkonu je nižší životnost logická. Navíc jde o problém, který se jen těžko generalizuje. S trochou štěstí vydrží v náročném provozu řadu let i velmi levný notebook. A při troše smůly se okamžitě po záruční lhůtě odporoučí hi-endový model. Pak se nabízí otázka, jestli se vyplatí investice do opravy, nebo je lepší na starý notebook zapomenout a poohlédnout se po novém.

aktualitycz_abax_cz_01

Pokud vám stávající notebook ve všech směrech vyhovuje a nenacházíte jediný opodstatněný důvod pro nákup nového, pak není co řešit – vyhledejte renomovaný servis a nechte si strojovnu opravit. To samé platí i pro ty z vás, které by za jiných okolností ztráta počítače nevykolejila, ale bohužel v jeho útrobách máte důležitá data nebo rozpracované projekty.

aktualitycz_abax_cz_02

Autorizovaný servis nemusí být nejlepší řešení

Rozhodnete-li se pro návštěvu servisu, buďte při výběru obezřetní. Obraťte se na profesionály, za které hovoří dlouholeté zkušenosti a moderní zázemí. Někdy je dokonce výhodnější oprava notebooku v renomovaném neautorizovaném servisu. Mimo jiné zde nehrozí, že technici dle nařízení výrobce rovnou vymění základní desku, čímž se oprava výrazně prodraží. Přitom by stačila výměna některého z komponentů.

Skvělým příkladem kvalitního servisu je ABAX servisní centrum s.r.o. Specialisté provádí:

ABAX působí na trhu 18 let a řeší téměř tisíc objednávek měsíčně. Na základě vstupní diagnostiky vám bude sdělena předběžná kalkulace a je jen na vás, zda se pro opravu rozhodnete, či nikoliv. Zpracování zakázek je velmi rychlé a většina oprav je realizována do jednoho týdne. Chcete-li se o opravách notebooků dozvědět další informace, najdete je na abax.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz