Pohádkový obchůdek – oblečení, do kterého se děti zamilují

Všechny děti bez rozdílu milují pohádkové postavičky. S některými se dokonce ztotožňují a staly se jim inspirací. Jen si zkuste vzpomenout na vaše dětská léta. Určitě vám bylo přednější tričko s autíčkem, pejskem či nějakou pohádkovou postavičkou, než proužky či puntíky. Dnes tomu není jinak.

K patrně nejoblíbenějším patří „Disney postavičky“ a že jich není zrovna málo. Dragonshop.eu jehož ideou je vdechnout životům dětí nové rozměry nabízí oblečení dětem do 13 let. Pestrou nabídku neustále obměňují a denně do této pohádkové rodinky přibude nový člen. Jakmile jednou vstoupíte i vy se stáváte jejich součástí.

Drago

Dragohshop.eu

Dragonshop přináší pestrou nabídku oblečení pro děti

Veškeré nabízené zboží je skutečně skladem a tudíž plně k dispozici. Objednávky vyřizují velmi rychle, tudíž se vaše nedočkavé děti brzy dočkají. Výrobky splňují všechna nařízení o hygienických požadavcích a bezpečnosti pro výrobky určené dětem do tří let věku. Skutečně pestrý výběr oblečení pro děti s nejlepšími cenami na trhu. Podpořte fantazii vašich nejmenších a dopřejte jim oblečení s obrázky jejich zamilovaných postaviček a hrdinů.

1920503_269956466507344_187233590_n

Doplňky, které pobaví a potěší

Mimo oblečení jsou k dispozici i další doplňky, jako deštníky, nafukovací kruhy pro letní dovádění, peněženky rodinky Mimoňů, povlečení Monster nebo sklenička na pití pro vesmírného cestovatele Star Wars. Možná začnou vaše děti dodržovat i pitný režim, těšit se večer do postele a oblékání je bude bavit. Na své si přijdou i holčičky, protože nechybí kabelky či batůžky opět s nejoblíbenějšími postavičkami. Během léta nebudou děti odmlouvat a s radostí si nasadí kšiltovku nebo klobouček proti úpalu. Pirátka Hello Kitty, čelenka Minnie, sametová bekovka a mnoho dalších. Nákup můžete pojmout i formou překvapení – dárku. Ovšem největší radost děti budou mít, mohou-li si sami vybrat, co se jim líbí.

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz