Po škole jedině na brigádu! Doplňování zboží

A je to tady, konec školního roku se nezadržitelně blíží. Na léto je v hlavě spousta plánů, festivaly, výlety s kamarády, možná i někam za hranice. Ale kde na to rychle vzít? Peněženka je jako obvykle povážlivě prázdná. Řešení je ale jednoduché, vyzkoušej doplňování zboží, brigádu se solidním platovým ohodnocením. Zvládne to opravdu každý a není se čeho bát. Nevěříš?

Doplňování zboží

Zkus to se Žirafou.cz

Ne, nehledej ji v ZOO, jedná se o personální agenturu pro zprostředkování práce. Kromě nabídek na stále zaměstnání se zaměřuje také na brigády. A v čem je výhoda mít „v zádech“ podporu agentury? Hlavní je určitě v tom, že Žirafa je fér, jedná na rovinu a nebude ti věšet bulíky na nos. Má síť profesionálů po celém Česku, kteří ti dokáží zprostředkovat brigádu při doplňování zboží ve tvém regionu. A o to jde. Jedná se o práci vyhledávanou právě studenty, takže čekej i pohodový mladý kolektiv.

Dostaneš něco navíc

To není reklamní slogan jako z teleshopingu, dostaneš možnost si vydělat a ukázat co v tobě je. Za rychlou a dobrou práci tě čekají bonusy a odměny k výplatě. A to se vyplatí.

Navíc ti Žirafa.cz sjedná „pojistku na blbost“, takže se nemusíš bát, že když se někde něco pokazí, že se nedoplatíš.

Doplňování zboží se týká jak malých, tak i velkých obchodních řetězců, které jsou většinou ve městech. Protože tě možná čeká dojíždění, třeba tě zaujme, že Žirafa.cz nabízí možnost příspěvku na dopravu.

Po odpracovaném týdnu si můžeš vzít zálohu, takže na víkend nebudeš mít v peněžence prázdno.

Jak vidíš, Žirafa.cz se mladým lidem jako jsi ty snaží vyjít vstříc. Věří totiž, že s dobrým a pozitivním přístupem jde všechno lépe. Žirafa už je zkrátka taková, ať už jde o doplňování zboží nebo zprostředkování jiné práce.

Další informace na www.nejlepsibrigady.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz