Festival Exportu CZ 2016

Ve dnech 15.-16.6. 2016 se bude v Křižíkových pavilonech na Pražském výstavišti konat 4. ročník prezentační, informační a kontaktní akce Festival Exportu CZ 2016. Těšit se můžete na sérii přednášek o nejnovějších informacích z oblasti podpory mezinárodního obchodu či na sérii organizovaných obchodních schůzek pro získání nových obchodních partnerů B2B Event.

Festival Expotru CZ 2016

Festival Exportu CZ 2016

4. ročník akce Festival Exportu CZ

Celá akce je mimořádnou přehlídkou zajímavých informací, kontaktů a atraktivního doprovodného programu. Celou akci zahájí prezident ČR Miloš Zeman a také zástupci z Ministerstva obchodu a průmyslu a Ministerstva zahraničních věcí. Připraveny jsou workshopy a zajímavé prezentace více než 20 zemí.

„Letos poprvé jsme na žádost četných účastníků našeho Festivalu i velvyslanectví samotných otevřeli naši akci i zemím Evropské unie, které stavíme do pozice nejbližších partnerů ČR a současně i potenciálních spojenců při hledání partnerů v mimoevropských zemích,“ přibližuje novinku letošního Festivalu Exportu CZ předseda řídicí rady sdružení CzechInno David Kratochvíl. „Tato novinka zaznamenala velký úspěch u ambasád evropských zemí v ČR a věříme, že ji ocení i účastníci Festivalu – z B2B setkání i přednášek si totiž budou moci odnést ještě širší spektrum exkluzivních informací, které okamžitě mohou využít ve svém obchodě,“ uzavírá David Kratochvíl.

veletrh

Přednášky i setkání firem na Festivalu Exportu CZ

Účastníci festivalu zažijí dva dny bohaté na hlavní i doprovodný program. Budou otevřeny expozice firem, které představí své produkty a služby určené pro zahraniční spolupráci a také obchodní schůzky s potencionálními partnery. Doprovodný program je připraven z expozic českých i zahraničních firem jako jsou výstavy, ochutnávky pokrmů i nápojů, které pochází ze zemí vystavovatelů. Ochutnat můžete mexické guacamole, vietnamskou kávu, čaj z Maroka, moldavská vína, sušené maso z Jižní Afriky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz