Velká jízda v Night club Praha – Goldfingers

Pořádáte rozlučku se svobodou, nebo divokou oslavu? Ať už je to cokoliv, v Goldfingers to bude divoká jízda od začátku až do konce. Odnesete si zážitek na celý život. Chcete se skvěle bavit? Pak je Goldfingers správná volba.

striptýz

Night club Praha Goldfingers, to je sázka na jistotu! Zalistujete čas od času Playboyem? Pokud ano, jistě vás potěší kompletní striptýz tanečnice, která byla v červenci na titulní straně časopisu Playboy. Ano, to není vtip, přijďte se přesvědčit na vlastní oči, nebo nejen to!

Co vám Night club Praha Goldfingers může nabídnout? 

Pokud se zde rozhodnete loučit se svobodou nebo uspořádat oslavu, čekejte nezapomenutelnou, skvělou show. Jen si to představte. Nic netušící oslavenec je pozván na pódium (k tomu mu hraje hudba dle příležitosti – hodně štěstí, zdraví.., svatební pochod atd.). Tady už na něj čekají dvě nádherné slečny, které mu předvedou eroticky nabitou lesbickou show a postarají se, aby na oslavu nikdy nezapomněl.

Hranice, kam až slečny půjdou si určujete sami. Holky se rády podívají na oslavencovo spodní prádlo, vyslečou ho, nebo se projednou na koníčkovi. Každý oslavenec navíc získá dárek.

Jaké je prostředí klubu Goldingers?

Klub se nachází krásných prostorech bývalého divadla, kde v minulosti sváděla muže vyhlášená Alhambra Revue. Ve chvíli, kdy vejdete, oslní vás luxusní interiér.

Do klubu můžete přijít jen tak na skleničku se svými přáteli či obchodními partnery, ale jak už jsme zmínili, můžete zde pořádat i rozlučku se svobodou a různé oslavy.

Goldingers byl oficiálně otevřen v roce 1995, stal se tak prvním klubem v Praze, který nabízel kompletní striptýz. Dodnes si drží významnou pozici mezi pražskými nočními podniky.

Na co můžete těšit?

Můžete se těšit na nejkrásnější dívky v Praze, akrobatické prvky, profesionální vystoupení, skvělé striptýzové show a v neposlední řadě na krásnou, příjemnou obsluhu.

Pokud jste doteď váhali, zda navšívite night club v Praze, už nemusíte a navštivte Goldingers.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz