Jakým dárkem zaručeně okouzlíte vaši ratolest nebo přítele? Vsaďte na RC modely!

logo

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží a zhruba za měsíc budeme s radostí rozbalovat kupy dárků pod vánočním stromečkem. Jestliže nechcete nechávat nákupy až na poslední chvíli, aby jste jako každoročně nebyli v časovém presu a nesáhli tak po nevhodném dárku, přinášíme pro vás super tip! RC modely pro hravé děti i dospělé!

maverick-blackout-mt-petrol-rtr-15-monsterRC modely nabízí nespočet možností! Na výběr máte od aut, vrtulníků, lodí, tanků, až po roboty. Co takové RC auto umí a do jakých kategorií je řadíme? Pokud si pod názvem RC model neumíte představit nic, nebo vám automaticky naskakuje obrázek autíčka na ovládání z vašich dětských let, tak budete jistě velmi mile překvapeni!

 

RC modely aut

 Dnešní RC modely aut můžete zakoupit v elektrické, nebo spalovací podobě. RC auta na elektrický pohon jsou vhodná úplně pro každého. Potěší začátečníky díky velmi jednoduché údržbě, ale zaujmou i profesionály například výkonnými střídavými motory, které co do rychlosti předčí i RC auta spalovací. Co se týče spalovacích, tak ty jsou určena spíše pro zkušenější modeláře, zvládne je ale i začátečník. Je však nutné pamatovat na správný záběh motoru, správné nastavení, použití vhodného příslušenství i údržbu. Tato auta však nabízejí lepší zážitek díky vysokému výkonu a charakteru spalovacích motorů.

Tip redakce:  Výstava MOBIL SALON 2013

 Kde RC modely koupit?

RC  hydroplán obr.

Jelikož chcete zainventovat do RC modelu, aby vám nějakou dobu bez problémů posloužil, je důležitý zejména výběr obchodu. Z pravidla je vhodnější vsadit spíše na specializovanou prodejnu, než se uchýlit k nákupu v akci například v supermarketu. Cena bývá opravdu lákavá, bohužel s kvalitou už to tak slavné nebývá. Další výhodou nákupu ve specializované prodejně je dostatek náhradních dílů k vašemu RC modelu.

 Novinka roku 2014

RC Kvadrokoptéra obr.

 Zdali chcete překvapit něčím vskutku originálním, tak tento rok přinesl na výslunní Originál Qvadrokoptera Amewi AMX-51 s videokamerou a fotoaparátem! Má výbornou stabilitu a jednoduché ovládání díky šesti osé řídící jednotce, takže ovládání zvládne opravdu každý.

Tip redakce:  Jak se vybavit na kapra?

 

 

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz