Pánské košile pro různé účely

Elegance pro každodenní nošení, do města, do práce, na schůzky. Vyberte si podle svého nejlepšího gusta, tolik modelů, střihů a velikostí na našem trhu ještě před deseti nebo dvaceti lety opravdu nebylo. Pánské košile patří ke stálicím, nosí se už spoustu sezón a snad i díky oblibě u drtivé většiny dam jen tak z módy opravdu nevyjdou.

man-748733_640

Pánské košile – s krátkým či dlouhým rukávem?

U pánských košil si musíme napřed zvolit velikost rukávů. Ta je velmi důležitá – pro formální příležitosti, jako třeba pod klasický oblek, bude lepší zvolit dlouhé rukávy (a pokud možno bílou barvu samotné košile). Naopak pro setkání s přáteli nebo obecně něco neformálního si můžeme dovolit i rukávy poněkud kratší, košile se pak může nést v duchu několika různých barev, rozhodně nemusí být jen kostkovaná nebo jednobarevná.

Havajské provedení je veselé a prostě patří k létu. Elegantní potisk, to je originalita na jedničku, takže rozhodně nic neodmítejte předem. Skříň plná konvenčních košil s pruhy nebo kostkami má každý, ale co květované vzory pro radost ze všedního dne? Desítky odstínů na výběr, náš trh je opravdu hodně rozličný.

U pánské košile pečlivě vyberte materiál i střih

Materiál je klíčový a drtivá většina pánů si samozřejmě zvolí bavlnu. Je elegantní, zahřeje, zbytečně se v ní nepotíte a především – stoprocentní pohodlí je zajištěno! Pánské košile z bavlny jsou proto velmi oblíbené a manželky je kupují obzvláště rády. A co takhle džínovina? Nejen pro kovboje, je opravdu originální a hodí se i pro většinu společenských příležitostí. Není důvod o ní nepřemýšlet.

Veledůležitý je i střih. Pro některé společenské události si dozajista nemůžete dovolit jakýkoliv. Pečlivě také měřte, šířka přes rameno a délka zad jsou dva klíčové parametry, doplňuje je i délka rukávu. Musíte se zkrátka cítit pohodlně!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz