Nadělte pod stromeček radost

Do Vánoc nám již zbývá pouze 6 dní, stres a shon všude kolem nás, místo abychom si užívali klidný advent, snažíme se sehnat co nejlepší dárky, nakoupit jídlo, stromeček a ustavičně nestíháme. Pokud už máte nějaké dárky nakoupené a jen pro pár blízkých vám ještě dáreček chybí, protože tápete, co jim darovat, nezoufejte. Máme pro vás pár tipů, které nezatíží vaši peněženku, ale obdarovaným určitě vykouzlí úsměv na tváři.

Dárek vhodný pro ženy

Chcete svoji manželku odměnit za to, že pro vás a vaše děti připravila ty nejkrásnější Vánoce a upekla 16 druhů cukroví, a přestože měla celý prosinec spoustu práce, zůstala u toho usměvavá? Skvělou odměnou za běhání po obchodech a stání v nekonečných frontách bude relaxační masáž nohou. Můžete ji pořídit z pohodlí domova online na https://www.firmanazazitky.cz/relaxacni-masaz-nohou . Masáž nohou ocení všichni, kteří pracují ve stoje, nebo mají těžké a unavené nohy. Díky masáži akupresurních bodů tato procedura nejen zklidní unavené nohy, ale má tak blahodárný vliv na celý organismus.

Tip redakce:  Co dát svému milému k Valentýnovi

Dárek pro každého

Každý z nás si zaslouží v tomto chladném zimním období trochu relaxace. Skvělým tipem na vánoční dárek je také masáž lávovými kameny. Horké lávové kameny obdarované nejen krásně prohřejí, ale také působí na unavené a bolavé svaly. Má pozitivní účinek při mnoha zdravotních problémech. Pomůže s bolestí páteře, s revmatismem, bojuje s nadměrným stresem a napětím. Hřejivé teplo spolu se speciálními masážními technikami dokáží uvolnit nejen tělo ale i mysl. Uvolnění a odpočatí se po proceduře budou vaši blízcí cítit i několik dní po návštěvě, pokud tak tedy obdarujete své blízké touto speciální masáží, darujete jim několik příjemných dní, to jistě ocení naprosto každý.

Dárek pro děti

Pokud nevíte, čím letos obdarovat svoje nejmenší, darujte jim den plný zábavy v hračkářství Hamleys Praha. Vaše děti objeví svět plný radosti a zábavy. A pokud dostaly od Ježíška nějaké ty korunky, mohou si vybrat novou hračku mezi tisíci těch nejmodernějších hraček. Den v Hamleys si užijí nejen děti, ale i celá rodina, nabízí spoustu atrakcí a na hračky se tam nemusíte jenom dívat. 

Tip redakce:  Ztráta motivace pracovat

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz