EROTICKÉ MASÁŽE PRAHA – CO SI POD NIMI VLASTNĚ MŮŽETE PŘEDSTAVIT?

Možná jste už dávno hledali příležitost vyzkoušet erotické masáže Praha. Kdysi jste se na ně ptali mámy, se kterou jste se mohli bavit skoro o všem. Potom není divu, že jste jí otázku „A co to vlastně jsou erotické masáže?“ poprvé položili asi už v deseti letech. Trochu brzy, ale přečetli jste si to někde v odloženém časopise.

Lidské tělo je nádherné

Máma vás ovšem neodbyla s tím, že „na tohle máte ještě dost času,“ jak by to udělala asi většina rodičů. Nikdy neříkala: „To tě ještě nemusí zajímat“. Naopak, sedla si k vám a začala vysvětlovat: „Víš, lidské tělo je ve své podstatě nádherné. Má na sobě strašnou spoustu míst, kterých když se dotkneš, vzbudí to v tobě úžasně příjemné pocity. Cítíš se na vrcholu blaha. To jsou erotogenní zóny.“

Něco krásného, co určitě musíte zkusit

„Erotické masáže ti pomohou objevit právě taková místečka na těle. Dotýkáním se uvolní energie, je to příjemné,“ pokračovala máma ve výkladu a vy jste pozorně naslouchali. Dozvěděli jste se i to, že takové masáže umí odstranit napětí, stres. Odnesli jste si dojem, že jde o něco neuvěřitelně krásného, co jednou, až dospějete, určitě musíte zažít.

Erotické masáže Praha – masérka se může stát kamarádkou

Skutečně jste si takový zážitek nenechali ujít. Už samotný prostor, nádherný pokoj v příjemných barvách, s vonnými svíčkami, tlumenou relaxační hudbou ve vás zanechal skvělý pocit. Nemohli jste se ho nabažit. Masérka si s vámi před začátkem chvíli povídala o erotice, o vztazích. „Je mi s vámi tak dobře, jako bychom se znali už léta,“ svěřili jste se jí potom.

Naladění na stejnou vlnu je důležité

„Vždycky se snažím o klientovi něco zjistit, abychom se naladili na stejnou vlnu a cítili se oba příjemně. Intimní masáže jsou o dotecích, proto je to důležité,“ objasnila vám masérka. „Vlastně mám pocit, že když si klientem energeticky nesednu, podruhé už nepřijde. Oba cítíme, že to není ono,“ dodala. Samozřejmě, je to jako v životě, i tady by měli lidé být dobře sladěni.

Rozkvetete tělesně i duševně

„Jaký je rozdíl mezi erotickými masážemi a tantra masážemi?“ ptali jste se zvědavě. „Tantra masáž je o souhře duše a těla, pracuje se sexuální energií. Uvolníte se, prostě jste tady a teď. Neměli byste se také během masáže dotýkat masérky, jinak se naruší proudící energie,“ odpovídá profesionálka. Člověk doslova rozkvete tělesně i duševně. O tom, jaké zážitky vám tantrické masáže mohou přinést, se dočtete tady.

Sex s klientem je jednoznačně tabu

Čistě erotické masírování se zaměřuje na vzrušení v erotogenních zónách. Dovolují se oboustranné doteky. Samozřejmě je pravidlem, že nesmí jít o sex. Skutečná profesionálka to odmítne. „Stalo se vám někdy, že klient během masáže vzrušil chtěl sex?“ ptáte se se zájmem. Masérka klidně odpovídá: „Stalo. Asi třikrát. Slušně jsem jim vysvětlila, že to nejde.“

Rychleji dosáhnete výsledného efektu

Když chcete tantrickou masáž, trvá to mnohem déle, dvě až tři hodiny. O jejím průběhu si můžete přečíst v tomto textu. Prostě se ponoříte do sebe, vnímáte svoje tělo. Erotické masírování je mnohem kratší, dalo by se říci, že má větší tah na branku. Dosáhnete rychleji výsledného efektu, tantra je zdlouhavější proces. Rozhodli jste se proto vyzkoušet i tantru.

Silný prožitek míří do hloubky

Vězte, že obojí stojí za to. „Při erotických dotecích se tělo nažhaví. Ale je to i o blízkosti, nejenom čistě jen o sexu, víc si totiž uvědomujete potřeby svého těla,“ vysvětlují masérky každému, kdo je ochotný naslouchat. „Tantra je opravdu prožitek do hloubky. Myslím, že mne potkal i velký tah, to je orgasmus bez ejakulace,“ dodávají přesvědčivě ti, kteří to vyzkoušeli. Ostatně k němu tantra směřuje, takže neváhejte.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz