Pandora – stylové náramky s příběhem

Je to už pár let, co fenomén jménem Pandora ovládl ženská srdce a peněženky žen i mužů. Jak vysoko dokáže tahle hvězda vystoupat a jak je možné, že jí podléhají i ti, které jinak svět módy nechává naprosto chladnými?

Šperk, který nezklame

U zrození tohoto dnes už světoznámého šperku stály dvě ženy, dánské návrhářky šperků Lone Frandsen a Lisbeth Larsen. Právě v jejich hlavách vznikl nápad na naprosto originální koncept šperku, který by byl nejen ozdobou své nositelky, ale zároveň by odrážel i její styl, její život a hlavně- její vzpomínky. Vsadily tak na dvě lidské vlastnosti – touhu vlastnit něco jedinečného a osobního a mít neustále u sebe připomínku krásných nezapomenutelných chvil a lidí, kteří jsou pro nás důležití.

Tip redakce:  Hodinky jsou nestárnoucí klasikou

 

Dalo by se namítnout, že stejně tak nám mohou posloužit fotografie, pamětní šperky, které se dávají k narozeninám nebo ke svatbě. Jenže Pandora má něco navíc. Už několik let po založení společnosti totiž její zakladatelé manželé Enevoldsenovi rozjeli spolupráci s thajskými zlatníky, jejichž práce nese nezaměnitelné rysy. Ručně dělané šperky s perfektně propracovanými detaily se tak staly vlajkovou lodí této společnosti. A nejedná se jen o náramky Pandora, ale také o prsteny, sady šperků nebo designové hodinky, naušnice.

Sběratelské náramky Pandora styl jsou na trhu již od roku 2000. Každý rok se v kodaňském studiu rodí návrhy nových originálních šperků, nových přívěsků, s nejrůznějšími motivy, od symbolů, přes nápisy, písmena, přívěsky ve tvaru zvířat nebo i „jen“ korálků s drahými kameny a propracovanými vzory. Ke každému významnému datu si návrháři připravují novou kolekci, takže vybírat můžeme i z motivů vánočních, k Valentýnu nebo podle ročních období. I proto se náramky Pandora a vše kolem nich staly oblíbeným dárkem. Je stále co kupovat, obměňovat, nebo si pořídit klidně i dva až tři základní náramky a ladit je podle vzpomínek – třeba rodinný, přátelský, cestovatelský.

Tip redakce:  Jaro nahrává módním doplňkům – v kurzu jsou hodinky

Perské přísloví říká: Bílé zlato pomáhá v černých dnech. A to samé se dá říct i o náramcích Pandora. Je to nádherný šperk, který každé ženě rozjasní den nejen svou krásou, ale i tím, co symbolizuje.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Clanky.cz

Svet-Zeny.cz

PR-články.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz