Hodinky jsou nestárnoucí klasikou

Zná je každý. Náramkové hodinky jsou oblíbenou ozdobou dámských i pánských zápěstí již několik generací. Proto, že jsou tak rozšířené, by se mohlo zdát, že jejich výběr není nijak složitý. Opak je však pravdou. Pokud jste hodinkoví laici, určitě nový kousek vybírejte důkladně a opatrně. Nejlepším řešením je návštěva specializovaného obchodu nebo prověřeného hodinkového e-shopu.

Několik tipů pro výběr hodinek

Vybíráte hodinky a nevíte jak na to? Doporučujeme se řídit několika radami, které vám určitě pomůžou. Prvním krokem je zodpovězení otázky, na jaké příležitosti hodinky kupujeme. Chceme je na sport, do společnosti nebo na běžné nošení do práce? To vše je velmi důležité. Krokem dva je volba materiálu. Plánujete-li hodinky více zatěžovat při těžších činnostech, zaměřte se na vysoce odolný materiál. Na občasné nošení vám zase postačí obvyklý materiál, který je určený pouze k lehčí zátěži. Kvalitní hodinky mechanické nebo digitální? To záleží pouze na vás. Nelze obecně říct, jaký typ je oblíbenější, ale má se za to, že si mechanické hodinky již několik let drží statut vyšší hodnoty oproti svým modernějším alternativám. Vyžadujete-li, aby byl přístroj vodotěsný, zkontrolujte potřebná označení. Nejpohodlnější řemínek se vyrábí z kůže. Ta je oproti kovové variantě příjemnější nejen vzhledem, ale i působením na kůži. Ocení ji zvláště alergici, kterým může kovový materiál způsobovat nepříjemnou vyrážku.

Poctivé hodinky jsou základ

Kvalitní hodinky nejsou samozřejmostí. Na trhu je sice řada modelů, ale ne všechny splňují to, co by měly. Chcete-li si být opravdu jistí, že si dopřáváte to nejlepší, nakupujte hodinky od specialistů. Jednou takovou variantou jsou hodinky od Helveti.cz. Společnost je specialistou na vybrané značky hodinek. Mezi nejoblíbenější modely patří Seiko, Citizen nebo Wenger.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz