Jaro nahrává módním doplňkům – v kurzu jsou hodinky

Stejně tak, jako se ženy rády pyšní různými šperky v podobě náramků, náhrdelníků, hedvábných šátků, kabelek, ozdob do vlasů, tak i muži se vzhlížejí v módních doplňcích. Mohou to být řetízky s přívěšky na krk, prsteny nebo třeba hodinky.

Tu a tam si to pánové nechtějí připustit, ale i jim skutečně záleží na vzhledu. Obzvláště tehdy, podniká-li muž během dne pracovní a obchodní schůzky. Přestože se jedná jen o pracovní rande, může právě image ovlivnit jeho průběh. Pánský styl má spoustu podob, ale evergreenem byla, je a patrně vždy bude elegance a sebevědomé vystupování. Hlavní roli hraje tedy nejen samotný oděv, obuv, ale i doplňky, které nezřídka muži zanedbávají.

Jak vybrat ty správné hodinky?

Pánské hodinky nepředstavují sice psanou nutnost, ale činí naše životy přehlednější, snadnější a pěknější. Vybrat ty správné nemusí být složitý úkol, máme-li ucelené informace. Před výběrem hodinek je vhodné zamyslet se, zda budou hodinky určené do společnosti, běžné nošení či sportování. V nabídkách hodinek najdeme i dokonce hodinky účelové – ty jsou pro potápěče či horolezce, ale to by byla jiná kapitola.

 

Dnes se zaměříme na pánské hodinky, jako ukazatel času a módní doplněk. Jakmile máme v tomto ohledu jasno, zaměříme se na materiál hodinek i pásek. Stejně důležitý je i design a typ skla. Pravdou je, že pánové dávají přednost masivnějším hodinkám, přeci jen na hrubém mužském zápěstí by drobné hodinky zanikaly. Pozornost věnujeme i ciferníku. Někdo raději binární, jiný analogové a další digitální. Existuje i možnost kombinací.

Tip redakce:  Hodinky nemusíte kupovat – můžete je i vyhrát

Cenová hranice hodinek

Cena hodinek je určitě dalším důležitým kritériem pro jejich výběr. Nejlepším řešením je stanovit si limity dva. Ten první je minimální částka a druhý maximální, který zkrátka nepřekročíme. Díky tomu ušetříme spoustu času, protože se budeme soustředit pouze na pánské hodinky do určité cenové relace.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz