Kolimátor Holosun – co jsou kolimátory a na co se využívají?

Kolimátory neboli zaměřovače jsou optická zařízení v oblasti zbraňové techniky. Upevňují se ke zbrani jako alternativa k otevřeným mechanickým mířidlům nebo i místo nich. Usnadňují zamíření hlavně tím, že řeší problém se střídavým zaostřováním na mířidla a cíl. Kolimátor Holosun vyniká svou vysokou odolností zpětného rázu, ale zdaleka nejen tím.

Nový kolimátor zlepší střelbu

Kolimátor Holosun vyniká mezi ostatními kolimátory vysokou odolností zpětného rázu, volitelnou intenzitou osnovy a těmi nejmodernějšími technologiemi. Holosun vám umožní zamířit a vystřelit jako nikdy před tím – má velmi vysokou výdrž baterie a možnost využití solárních panelů. Pyšní se tedy celou řadou nejnovějších technologií a přináší vám jen to nejlepší. Díky možnosti napájení přes solární panely šetří baterii a déle tak vydrží.

Tip redakce:  Stěhujete se, kde sehnat obaly na zabalení

Jak kolimátory správně vybírat

Kolimátor vybírejte podle preference velikosti osnovy – značí se jako MOA a bývá v podobě tečky nebo obrazce. Pamatujte, že čím větší je tečka, tím je střelba na větší vzdálenosti obtížnější. Standardní velikost tečky nebo obrazce je 65 MOA a u pistolových zbraní pak 32 MOA. Obrazce střelci slouží k odměření vzdálenosti. Představte si, že do obrazce pomyslně umístíte postavu – bude od vás vzdálena 91,5 m.  Jestliže pak do obrazce umístíte 2 postavy – budou vzdálené 183 m. Obrazec s označením 65 MOA, využijete i ve střelbě na velmi krátké vzdálenosti.

Uchycení kolimátoru

Zaměřovač lze na zbraň namontovat buď fixně nebo do QD rychloupínáku – tehdy ho lze ze zbraně rychle sejmout bez použití nářadí. Na výběr jsou dva kolimátory – otevřený nebo tubusový kolimátor. Kolimátory Holosun jsou k dostání buď v klasické verzi s červenou diodou, nebo z kvalitnějších materiálů s povrchovou úpravou se zelenou diodou – ty pak dosahují vyšší účinnosti a mají lepší viditelnost na ostrém slunci nebo na sněhu.

Tip redakce:  Zamlžují se vám brýle při nošení roušky? Víme, jak tomu předejít

Zvyšte své šance trefit cíl už napoprvé a používejte kvalitní zaměřovač. 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz