Pánské šperky, které mají příběh

Kdybychom se v naší početné rodině měli podívat na to, jaký příběh s sebou nesou různé šperky, které si naše rodina nejen předává z generace na generaci nýbrž i kupuje k různým příležitostem, dalo by se s nadsázkou konstatovat, že veškeré naše nejen pánské šperky mají takříkajíc příběh. Můj prvorozený syn dostal při narození od manžela překrásný kovový náramek, který nyní ve svých osmnácti letech velmi rád nosí a také ho samozřejmě různě obměňuje podle toho, jakou má náladu či na jakou příležitost se chystá. Můj mladší syn rovněž dostal překrásný náramek ke svému narození, které padlo na přestupný rok, a který rovněž nosí na své ruce každý den. Jelikož jsou ale oba synové ve věku, kdy začínají mít rozličný vkus na cokoliv, je třeba tyto „příběhové“ šperky neustále obměňovat tak, aby s nimi dle jejich slov, mohli vůbec mezi lidi.

Pánské šperky netradičních vzhledů naprosto zbožňují

Mí synové si vždy chtějí pořídit takové pánské šperky, které jsou IN. Tudíž jsem prvnímu z nich k jeho osmnáctým narozeninám pořídila velmi vkusný pánský náhrdelních, na kterém je křížek, a světe div se, opravdu se mu líbil. Nyní ho tak nosí neustále na svém krku, za což jsem nesmírně ráda. Má ho totiž nyní spjat s velmi významným dnem, o což v mém plánu samozřejmě šlo. Jelikož má křížek netradiční vzhled, na první pohled se do něj zamiloval a nyní na internetu shání podobně vypadající náramek. Můj druhý syn si zase oblíbil takzvané psí známky, které si nyní pořídil a které tak neustále zdobí jeho krk.

Jeden náramek si vysloužil i můj muž

Před několika měsíci jsem se svým mužem slavila výročí, a jak již jsem zmínila, šperky v naší rodině musí být vždy opředeny o nějaký příběh a jinak tomu nebylo ani v tento pro nás magický den. Pánské šperky totiž miluje i můj muž a tak byl dárek k výročí víceméně jasný. Pořídila jsem mu krásný náramek z chirurgické oceli, který se mu velmi líbil. V rodině tak máme další šperk s příběhem.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz